Kaapelit ja adapterit

Etusivu > Kaapelit ja adapterit

Kaikki video-, audio, ja datakaapelit Triosoftilta. HDMI, DVI, Displayport, ethernet, USB, SATA jne. Mikäli et löydä etsimääsi tuotetta, ota yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen myynti@triosoft.fi tai soita 03-272 0770 ja kysy saatavuutta.

Goobay
CAT 7A+ kaapeli, S/FTP (PiMF), sininen, AWG 22/1, LSZH, 100m
Specification CAT 7A+
Shielding class S/FTP (PiMF)
Cable length 100 m
AWG 22/1... 
89,00 €
Goobay
CAT 7A+ kaapeli, S/FTP (PiMF), sininen, AWG 22/1, LSZH, 250m
Specification CAT 7A+
Shielding class S/FTP (PiMF)
Cable length 100 m
AWG 22/1... 
214,00 €
Goobay
CAT 7A+ kaapeli, S/FTP (PiMF), sininen, AWG 22/1, LSZH, 500m
Specification CAT 7A+
Shielding class S/FTP (PiMF)
Cable length 100 m
AWG 22/1... 
419,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Multi-mode OM4 50/125 1 m
Kuitukaapeli LC-LC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 1m. 
19,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Multi-mode OM4 50/125 2 m
Kuitukaapeli LC-LC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 2m. 
21,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Multi-mode OM4 50/125 3 m
Kuitukaapeli LC-LC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 3m. 
23,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Multi-mode OM4 50/125 5 m
Kuitukaapeli LC-LC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 5m. 
26,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Multi-mode OM4 50/125 10 m
Kuitukaapeli LC-LC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 10m. 
31,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Multi-mode OM4 50/125 1 m
Kuitukaapeli LC-SC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 1m. 
18,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Multi-mode OM4 50/125 2 m
Kuitukaapeli LC-SC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 2m. 
20,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Multi-mode OM4 50/125 3 m
Kuitukaapeli LC-SC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 3m. 
22,50 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Multi-mode OM4 50/125 5 m
Kuitukaapeli LC-SC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 5m. 
26,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Multi-mode OM4 50/125 10 m
Kuitukaapeli LC-SC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 10m. 
31,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Multi-mode OM4 50/125 1 m
Kuitukaapeli LC-ST Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 1m. 
19,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Multi-mode OM4 50/125 2 m
Kuitukaapeli LC-ST Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 2m. 
21,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Multi-mode OM4 50/125 3 m
Kuitukaapeli LC-ST Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 3m. 
23,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Multi-mode OM4 50/125 5 m
Kuitukaapeli LC-ST Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 5m. 
26,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Multi-mode OM4 50/125 10 m
Kuitukaapeli LC-ST Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 10m. 
31,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 9/125 1 m
Kuitukaapeli LC-LC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 1m. 
19,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 9/125 2 m
Kuitukaapeli LC-LC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 2m. 
21,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 9/125 3 m
Kuitukaapeli LC-LC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 3m. 
23,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 9/125 5 m
Kuitukaapeli LC-LC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 5m. 
25,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Singlemode OS2 9/125 1 m
Kuitukaapeli LC-SC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 1m. 
19,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Singlemode OS2 9/125 2 m
Kuitukaapeli LC-SC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 2m. 
21,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Singlemode OS2 9/125 1 m
Kuitukaapeli LC-ST Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 1m. 
19,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Singlemode OS2 9/125 2 m
Kuitukaapeli LC-ST Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 2m. 
21,00 €
LogiLink
Cat6 RJ45 jatkopala UTP
Cat6 UTP RJ-45 jatkopala.

 
2,90 €
LogiLink
Cat6 RJ45 jatkopala suojattu, metalli
Suojattu STP Cat6 RJ-45 jatkopala. Kotelo metallia.

 
3,30 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojaamaton liitin&vedonpoistaja musta 100 kpl
Suojaamaton liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti   
14,90 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojaamaton liitin&vedonpoistaja harmaa 100 kpl
Suojaamaton liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti  
14,90 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin&vedonpoistaja harmaa 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti... 
25,00 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin&vedonpoistaja musta 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti   
25,00 €
-19 %
LogiLink
Puristuspihdit 8P8C RJ45 liittimille
Puristustyökalu RJ45 liittimille
Katkaisutyökalu kaapelille
Kumiset kädensijat... 
12,90 €
norm.
15,90 €
alennus
19 %
säästö
3,00 €
Puristuspihdit 6P4C RJ11 ja RJ12 liittimille
Puristustyökalu RJ11 ja RJ12 liittimille. Esim. puhelinkaapelit käyttävät RJ11 liitäntää.
Katkaisutyökalu kaapelille
Kumiset... 
9,90 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/6-pin, Type A-A 1.8 m
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/6-pin, Type A-A 1.8 m... 
9,00 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 4/4-pin, Type B-B 1.8 m
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 4/4-pin, Type B-B 1.8 m... 
9,00 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/4-pin, Type A-B 1.8 m
9ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/4-pin, Type A-B 1.8 m... 
9,00 €
Roline
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/9-pin, 800Mbit/s, Type A-A 1.8 m
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/9-pin, 800Mbit/s, Type A-A 1.8 m... 
12,20 €
Roline
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/6-pin, 400Mbit/s, Type A-B 1.8 m
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/6-pin, 400Mbit/s, Type A-B 1.8 m... 
12,20 €
Roline
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/4-pin, Type A-C 1.8 m
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/4-pin, Type A-C 1.8 m... 
12,20 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/4-pin, Type A-B 3 m
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/4-pin, Type A-B 3 m... 
12,00 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 4/4-pin, Type B-B 3 m
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 4/4-pin, Type B-B 3 m... 
12,00 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/6-pin, Type A-A 3 m
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/6-pin, Type A-A 3 m... 
12,00 €
Apple
Apple Thunderbolt to FireWire 800 adapteri
Laitteen tyyppi:  FireWire sovitin
Liitäntä(väylän) tyyppi:  Thunderbolt
Portit:  FireWire... 
40,00 €
HDMI kaapeli musta 0.5m
Laadukas HDMI kaapeli
HDCP
3D tuki jopa 1080p
1080p (max. 4096x2160 bei 60Hz)

 
4,90 €
Goobay
HDMI High Speed, HDMI M - HDMI M kaapeli 1 m
HDMI High Speed Cable, HDMI M - HDMI M 1 m... 
5,90 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 1.5m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
10,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 2m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
12,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 3m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
14,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 5m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
15,00 €
-37 %
HDMI kaapeli musta 7.5m
Laadukas HDMI kaapeli 7.5m

4K Ultra HD 2160p (30 Hz), DHCP tuki
 
11,90 €
norm.
18,90 €
alennus
37 %
säästö
7,00 €
-30 %
Goobay
Goobay High Speed HDMI kaapeli musta 10m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, ARC äänen paluukanava.
Tukee 4096x2160 @ 30Hz... 
16,90 €
norm.
24,00 €
alennus
30 %
säästö
7,10 €
-23 %
Goobay
HDMI kaapeli musta 15m
Laadukas 15 metrin HDMI kaapeli.

Kullatut liittimet.
3D tuki 1080p resoluutioon asti.
Tukee... 
19,90 €
norm.
26,00 €
alennus
23 %
säästö
6,10 €
LogiLink
HDMI High Speed kaapeli 20m 2160p
HDMI kaapeli, myös ethernet 20m
Kullatut liittimet. 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p, 2160p
Max Data Transfer: Type... 
33,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI with Ethernet 1m 4K 60 Hz Slim kaapeli
Erittäin korkealaatuinen HDMI kaapeli joka on myös erittäin ohut.
Kaapelissa on kolminkertainen suoja, liittimet... 
13,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI with Ethernet 1.5m 4K 60 Hz Slim kaapeli
Erittäin korkealaatuinen HDMI kaapeli joka on myös erittäin ohut.
Kaapelissa on kolminkertainen suoja, liittimet... 
15,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI with Ethernet 2m 4K 60 Hz Slim kaapeli
Erittäin korkealaatuinen HDMI kaapeli joka on myös erittäin ohut.
Kaapelissa on kolminkertainen suoja, liittimet... 
18,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI with Ethernet 3m 4K 60 Hz Slim Aktiivi kaapeli
Erittäin korkealaatuinen aktiivinen HDMI kaapeli joka on myös erittäin ohut.
Kaapelissa on kolminkertainen suoja, liittimet... 
30,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI with Ethernet 4.5m 4K 60 Hz Slim Aktiivi kaapeli
Erittäin korkealaatuinen aktiivinen HDMI kaapeli joka on myös erittäin ohut.
Kaapelissa on kolminkertainen suoja, liittimet... 
35,00 €
HDMI kaapeli valkoinen 1m
Laadukas HDMI kaapeli 2m
4K Ultra HD 2160p (60 Hz)


 
5,90 €
HDMI kaapeli valkoinen 3m
Laadukas HDMI kaapeli 3m
4K Ultra HD 2160p (60 Hz)


 
9,90 €
HDMI kaapeli valkoinen 15m
Laadukas HDMI kaapeli 15m
HDCP
3D 1080p... 
28,00 €
Goobay
Hdmi kaapeli kulmalla 1m
[csx4_linebreak] HDMI™ uros (Type A) 270° 4K HDTV Resolution, HDMI™ High Speed with Ethernet
Full HD... 
5,90 €
Goobay
Hdmi kaapeli kulmalla 1,5m
HDMI™ uros (Type A) 270° 4K HDTV Resolution, HDMI™ High Speed with Ethernet
Full HD 1080p (24 Hz)
Deep... 
6,50 €
Goobay
Hdmi kaapeli kulmalla 2m
HDMI™ uros (Type A) 270° 4K HDTV Resolution, HDMI™ High Speed with Ethernet
Full HD 1080p (24 Hz)
Deep... 
6,90 €
Goobay
Hdmi kaapeli kulmalla 3m
[csx4_linebreak] HDMI™ uros (Type A) 270° 4K HDTV Resolution, HDMI™ High Speed with Ethernet
Full HD... 
7,90 €
Goobay
Hdmi kaapeli kulmalla 5m
[csx4_linebreak] HDMI™ uros (Type A) 270° 4K HDTV Resolution, HDMI™ High Speed with Ethernet
Full HD... 
9,90 €
Goobay
HDMI high speed kaapeli 180° 3m
Tämän HDMI kaapelin toista päätä voi kääntää 180 astetta. Kätevä ahtaissa paikoissa.
pituus 3m... 
15,00 €
Delock
Delock HDMI pölysuojatulppa
HDMI liitännän pölysuoja.
10 kpl, väri musta. 
3,90 €
LogiLink
HDMI High Speed kaapeli, HDMI uros - HDMI mini uros 1 m
Laadukas HDMI uros - HDMI mini kaapeli 1m. 
6,50 €
LogiLink
HDMI High Speed kaapeli, HDMI uros - HDMI mini uros 3 m
Laadukas HDMI uros - HDMI mini kaapeli 3m. 
10,90 €
LogiLink
HDMI High Speed kaapeli, HDMI uros - HDMI mini uros 2 m
Laadukas HDMI uros - HDMI mini kaapeli 2 m. 
12,00 €
LogiLink
HDMI High Speed kaapeli, HDMI uros -  HDMI mini uros 5 m
Laadukas HDMI uros - HDMI mini kaapeli... 
17,00 €
LogiLink
LogiLink micro HDMI - HDMI 1.5m
Micro HDMI uros - HDMI uros 1.5m kaapeli.
Kullatut liittimet. 2160p.
High Speed with Ethernet.
7,95 €
LogiLink
LogiLink micro HDMI - HDMI 2.0m
Micro HDMI uros - HDMI uros 2.0m kaapeli.
Kullatut liittimet. 2160p.
High Speed with Ethernet.
8,95 €
LogiLink
LogiLink micro HDMI - HDMI 3.0m
Micro HDMI uros - HDMI uros 2.0m kaapeli.
Kullatut liittimet. 2160p.
High Speed with Ethernet.
10,95 €
LogiLink
LogiLink micro HDMI - HDMI 4.6m
Micro HDMI uros - HDMI uros 2.0m kaapeli.
Kullatut liittimet. 2160p.
High Speed with Ethernet.
12,90 €
LogiLink
LogiLink micro HDMI - HDMI 1m
Micro HDMI uros - HDMI uros 1m kaapeli.
Kullatut liittimet. 2160p.
High Speed with Ethernet.
6,95 €
HDMI Ethernet Extender HDMI-jatke Cat5/Cat6
HDMI jatke Cat5e / 6 kaapeliin on tarkoitettu pakkaamattoman Full HD digital video signaalin siirtämiseen yhdessä ainoassa CAT5e / 6 kaapelissa. Tuote... 
85,00 €
LogiLink
LogiLink HDMI kaapeli High Speed 1,8m 180°
HDMI kaapeli josta toinen liitäntä taittuu 180 astetta.
Kullatut liittimet. Pituus 1,80 m.
High Speed... 
8,90 €
LogiLink
LogiLink HDMI jatkokaapeli 3m
HDMI jatkokaapeli, pituus 3 metriä.
Kullatut liittimet.
480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p, 2160p... 
9,90 €
-21 %
Goobay
HDMI high speed jatkokaapeli 5m
HDMI jatkokaapeli
pituus 5m
3D 1080p
HDCP
Internet via HDMI... 
11,90 €
norm.
15,00 €
alennus
21 %
säästö
3,10 €
Delock
Delock HDMI N-N jatkopala
HDMI kaapelin jatkopala naaras - naaras liitännöillä. 
5,00 €
LogiLink
Logilink kaapelisukka harmaa 1,8m
Kaapelit siistiin nippuun kaapelisukan sisälle
Pituus 1,8
Kaapelinipun halkaisija 32mm (1... 
9,90 €
CAB CM WIREWRAP PROTECT BLACK
Flexible spiral coiled tube (2.5 m)
for clean storage; black - flexible cable bundle tube with feeding help... 
9,70 €
Delock
Delock kutisteletku 50kpl lajitelma
50 kpl kutisteletku lajitelma eri väreissä.
Yhden letkun pituus n. 100 mm. Sisältää
14 x... 
6,00 €
LogiLink
Tarranauha 180x20mm 5 kpl
Kaapelit nippuun kätevästi, 5 eri väriä 
2,90 €
tech
 
Paytrail