Kaapelit ja adapterit

Etusivu > Kaapelit ja adapterit

Kaikki video-, audio, ja datakaapelit Triosoftilta. HDMI, DVI, Displayport, ethernet, USB, SATA jne. Mikäli et löydä etsimääsi tuotetta, ota yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen myynti@triosoft.fi tai soita 03-272 0770 ja kysy saatavuutta.

LogiLink
Asennuskaapeli Cat.7A 1200MHz Cable 1000m Simplex, violet
LogiLink® LAN asennuskaapeli, S/FTP, 4x2xAWG23, Cat.7A, 1200 MHz, PrimeLine, LSZH, Violet, 1000m

Solid... 
849,00 €
LogiLink
Asennuskaapeli Cat.7A 1200MHz Cable 500m, Duplex, violet
LogiLink® LAN asennuskaapeli, S/FTP, 2x (4x2xAWG23) Cat.7A, 1200 MHz, PrimeLine, LSZH, Violet, 500m, Duplex

Solid... 
799,00 €
LogiLink
Asennuskaapeli Cat.7A 1000MHz Cable 1000m Simplex, orange
LogiLink® LAN asennuskaapeli S/FTP 4x2xAWG23, Cat.7A, 1000 MHz, PrimeLine, LSZH, Orange, 1000m

Solid... 
750,00 €
Goobay
CAT 7A+ kaapeli, S/FTP (PiMF), sininen, AWG 22/1, LSZH, 500m
Specification CAT 7A+
Shielding class S/FTP (PiMF)
Cable length 100 m
AWG 22/1... 
419,00 €
LogiLink
Asennuskaapeli Cat.7A 1200MHz Cable 500m Simplex, violet
LogiLink® LAN asennuskaapeli, S/FTP, 4x2xAWG23, Cat.7A, 1200 MHz, PrimeLine, LSZH, Violet, 500m

Solid... 
415,00 €
Delock
Delock HDMI uros-uros optinen kuitukaapeli 100m
HDMI aktiivinen kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
395,00 €
Cat 7a S/FTP LSZH 23/1 kaapelikela 500m
500 metrin kela Cat 7A kaapelia, kuparia, väri oranssi
23/1 Solid

S/FTP... 
365,00 €
Delock
Delock 10GBase-R SFP+ to SFP+ mediamuunnin
10 Gigabit valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
  2 x SFP slot for 10GBase-R SFP+ module (SFP modules... 
345,00 €
Delock
Delock Displayport 1.2 uros-uros optinen kuitukaapeli 50m
Displayport 1.2 kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
325,00 €
Delock
Delock HDMI uros-uros optinen kuitukaapeli 70m
HDMI aktiivinen kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
325,00 €
LogiLink
S/FTP 4x2xAWG23 Cat.7A, 1000 MHz PrimeLine LSZH orange, 500m
Erittäin laadukas Ethernet asennuskaapeli
Solid installation cable Cat.7A 1000 MHz
4x2x23AWG bare... 
314,00 €
Delock
Delock Displayport 1.2 uros-uros optinen kuitukaapeli 40m
Displayport 1.2 kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
300,00 €
Aten
ATEN CubiQ KVM-kytkin, 1 pääte ohjaa 4 tietokonetta, HDMI/USB, ääni
KVM-kytkin yhden päätteen näppäimistöstä, hiirestä, näytöstä ja stereoäänestä/mikrofonista neljään tietokoneeseen.
Kytkimessä on... 
280,00 €
Delock
Delock Displayport 1.2 uros-uros optinen kuitukaapeli 30m
Displayport 1.2 kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
270,00 €
Delock
Delock Displayport 1.2 uros-uros optinen kuitukaapeli 20m
Displayport 1.2 kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
250,00 €
Delock
Delock HDMI uros-uros optinen kuitukaapeli 40m
HDMI aktiivinen kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
249,00 €
Aten
ATEN CubiQ KVM-kytkin, 1 pääte ohjaa 4 tietokonetta, DVI Dual Link/USB, ääni
Kytkee neljä tietokonetta yhteen näppäimistöön, hiireen, näyttöön ja 7.1 kaiutinjärjestelmään.
Kaksi ylimääräistä USB-porttia... 
240,00 €
Delock
Delock Displayport 1.2 uros-uros optinen kuitukaapeli 15m
Displayport 1.2 kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
230,00 €
Aten
ATEN KVM-kytkin, 1 konsoli ohjaa 8 tietokonetta, USB & PS/2, 19"
Yhdistää 8 tietokonetta 1 näytölle, 1 hiirelle, 1 näppäimistölle, 1 kaiutinpariparillee, 1 mikrofonille. Konsolissa on USB-liitos hiirelle ja näppäimistölle. Tietokoneet... 
229,00 €
Roline
Roline Cat6 U/UTP kaapeli harmaa 1,5m 100 kpl
Pituus 1.5m
Väri harmaa (tukkulaatikoittain saatavana eri väreissä, kysy) Cat6 / Class E Toim.aika noin viikko... 
217,00 €
Delock
Delock HDMI uros-uros optinen kuitukaapeli 30m
HDMI aktiivinen kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
215,00 €
Goobay
CAT 7A+ kaapeli, S/FTP (PiMF), sininen, AWG 22/1, LSZH, 250m
Specification CAT 7A+
Shielding class S/FTP (PiMF)
Cable length 100 m
AWG 22/1... 
214,00 €
Aten
ATEN CubiQ KVM-kytkin, 1 pääte ohjaa 2 tietokonetta, HDMI/USB, ääni
KVM-kytkin yhden päätteen näppäimistöstä, hiirestä, näytöstä ja stereoäänestä/mikrofonista kahteen tietokoneeseen. Kytkimessä on... 
200,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin musta 3m 50 kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
199,00 €
-15 %
Goobay
Kannettava RJ45 CAT 7A S/FTP kela 90m
Huippulaatuinen suojattu, Halogen vapaa, Cat 7A S/FTP (1200 MHz) ethernet kaapeli kelassa. Kuparia, AWG 23/1 S/FTP (PiMF)

Keystone... 
199,00 €
norm.
235,00 €
alennus
15 %
säästö
36,00 €
Goobay
Cat6 U/UTP kaapeli kupari ulkokäyttöön 305m (tarvikkeet)
305 metriä RJ45 U/UTP kupari (CU) kaapelia, joka soveltuu ulkokäyttöön. UV- ja vesisuojattu.
Mukana 100 kpl RJ45 liittimiä, 100... 
199,00 €
Goobay
Cat7 S/FTP (PiMF) kaapeli ulkokäyttöön 100m
100 metriä CAT 7 RJ45 SUOJATTU S/FTP PiMF (kupari) kaapelia, joka soveltuu ulkokäyttöön.
Ei sisällä RJ45... 
195,00 €
Roline
Roline Cat6 U/UTP kaapeli harmaa 1m 100 kpl
Pituus 1m
Väri harmaa (tukkulaatikoittain saatavana eri väreissä, kysy) Cat6 / Class E Toim.aika noin viikko... 
182,00 €
LogiLink
LogiLink 384 kHz / 32 bit DSD USB Audio DAC muunnin
USB DAC audiomuunnin tietokoneelle. Muuttaa tietokoneen äänen digitaaliseksi ohittaen tietokoneen oman äänikortin tarjoten... 
179,00 €
Cat 7a S/FTP LSZH 23/1 kaapelikela 250m
250 metrin kela Cat 7A kaapelia, kuparia, väri oranssi
23/1 Solid

S/FTP... 
179,00 €
Aten
ATEN KVM-kytkin, 1 konsoli 8 tietokonetta, 19", OSD, VGA ja PS/2
Vakaa ja luotettava KVM-kytkin, jossa VGA ja PS/2-liittimet hiirelle, näppäimistölle ja näytölle. Voidaan asentaa räkkiin... 
179,00 €
Black Box Audio Embedder/De-embedder - HDMI 2.0
Audio muunnin jolla voit eroittaa tai lisätä audio signaalin HDMI-signaaliin.
Tukee HDMI 2.0 4K60, HDCP... 
175,00 €
Delock
Delock HDMI+USB KVM kytkin 4pc
KVM kytkin jolla voit liittää neljä HDMI liittimellä olevaa tietokonetta yhteen näyttöön.
Kolme USB... 
170,00 €
LogiLink
S/FTP Cat.7 Cu PrimeLine, LSOH kaapeli valkoinen, 350m
Taipuisa Cat.7 asennuskaapeli, up to 600 MHz
Kuparia
AWG27
Väri valkoinen... 
169,90 €
LogiLink
Asennuskaapeli Cat.7A 1200MHz Cable 100m, Duplex, violet
LogiLink® LAN asennuskaapeli, S/FTP, 2x (4x2xAWG23) Cat.7A, 1200 MHz, PrimeLine, LSZH, Violet, 100m, Duplex

Solid... 
169,00 €
LogiLink
Asennuskaapeli Cat.7A 1200MHz Cable 200m Simplex, violet
LogiLink® LAN asennuskaapeli, S/FTP, 4x2xAWG23 Cat.7A, 1200 MHz, PrimeLine, LSZH, Violet, 200m

Solid... 
169,00 €
-15 %
Goobay
Kannettava RJ45 CAT 7A S/FTP kela 50m
Huippulaatuinen suojattu, Halogen vapaa, Cat 7A S/FTP (1200 MHz) ethernet kaapeli kelassa. Kuparia, AWG 23/1 S/FTP (PiMF)

Keystone... 
159,00 €
norm.
188,00 €
alennus
15 %
säästö
29,00 €
Aten
ATEN CS72D KVM-kytkin, 1 konsoli ohjaa 2 tietokonetta, DVI, USB
Kompakti KVM-kytkin, jossa on kaksi USB-porttia hiirelle ja näppäimistölle. Tietokone liitetään siihen mukana tulevalla KVM-kaapelilla... 
150,00 €
LogiLink
Asennuskaapeli Cat.7A 1000 MHz, Duplex 100m
LogiLink® LAN asennuskaapeli, S/FTP, 2x (4x2xAWG23) Cat.7A, 1000 MHz, PrimeLine, LSZH, Orange, 100m, Duplex

Solid... 
149,00 €
Aten
ATEN järjestelmänjatkaja, USB & VGA Cat5 kaapelissa
ATEN järjestelmänjatkaja, USB & VGA Cat5 kaapelissa, 100m, musta/harmaa... 
139,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin musta 1,5m 50kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
139,00 €
Goobay
Kaiutinkaapeli LSK 2X2.5 RED/BLACK - 100m CU
Kaiutinkaapeli punainen/musta
100 m kela, cable diameter 2 x 2,5 mm² - cable: 2x80/0,19 mm
-outer: 8,0 mm 100% OFC... 
137,00 €
Roline
Laitekaapeli IEC-liitin musta 1,8m 50 kpl
Pituus 1,8m
IEC 320-C13 Toim.aika heti... 
136,00 €
Delock
Delock RS-232 9-pin sarjaportti - RJ-45 Ethernet sovitin
Sovittimen avulla voit liittää RS-232 sarjaporttilaitteen ethernet lähiverkon kautta käytettäväksi. Ominaisuudet • Connectors:
    1... 
135,00 €
LogiLink
S/FTP 4x2xAWG23 Cat.7A, 1000 MHz PrimeLine LSZH orange, 200m
Erittäin laadukas Ethernet asennuskaapeli
Solid installation cable Cat.7A 1000 MHz
4x2x23AWG bare... 
134,00 €
Delock
Delock Thunderbolt 3 -> 2 x Displayport 4K 60 Hz adapteri
Adapterin avulla voit liittää kaksi Displayport liittimellä olevaa näyttöä tietokoneeseen jossa on Thunderbolt 3... 
129,00 €
LogiLink
Cat6 RJ45 UTP (suojaamaton) 305m kela
Suojaamaton Cat6 kaapelikela 305m
AWG26/7, kupari
Paino 8,3kg
Taipuisaa PVC... 
129,00 €
-10 %
Goobay
Cat6 U/UTP kaapeli ulkokäyttöön 305m (tarvikkeet)
Muutama kela erikoishintaan!

305 metriä RJ45 U/UTP (CCA) kaapelia, joka soveltuu ulkokäyttöön.
Mukana... 
129,00 €
norm.
143,00 €
alennus
10 %
säästö
14,00 €
-13 %
LogiLink
Asennuskaapeli Cat.6 , U/UTP, 305m, LSZH
[Product Image: LAN asennuskaapeli U/UTP Cat.6 Cu PrimeLine LSZH grey 305m ]
LogiLink® LAN Installation Cable... 
129,00 €
norm.
149,00 €
alennus
13 %
säästö
20,00 €
Delock
Delock Thunderbolt 3 - 2 x Displayport 4K 60 Hz
Thunderbolt 3 sovitin jonka avulla voit liittää kaksi Displayport litännällä olevaa näyttöä tietokoneen Thunderbolt 3... 
120,00 €
Delock
Delock Thunderbolt 3 - Thunderbolt 2 adapteri
Thunderbolt adapteri jonka avulla voit liittää Thunderbolt 2 laitteita uutteen tietokoneeseen jossa on Thunderbolt 3... 
115,00 €
Goobay
Kaiutinkaapeli LSK 2X2.5 TRANSPARENT 100m CU
Kaiutinkaapeli
transparent
10 m kela, cable diameter 2 x 2,5 mm² - cable: 2x80/0,19 mm... 
109,00 €
Goobay
Cat6 U/UTP kaapeli kupari ulkokäyttöön 100m (tarvikkeet)
100 metriä RJ45 U/UTP kupari (CU) kaapelia, joka soveltuu ulkokäyttöön. UV- ja vesisuojattu.
Mukana 100 kpl RJ45 liittimiä, 100 kpl kaapelipantoja ja... 
100,00 €
Apple
Apple USB-C VGA Multiport Adapter
Apple USB-C VGA sovitin Tyyppi:  VGA sovitin
Kaapelin ominaisuudet:  Synkronointi ja virta
Liittimet:  1... 
99,00 €
Delock
Delock HDMI+USB KVM kytkin 2pc
KVM kytkin jolla voit liittää kaksi HDMI liittimellä olevaa tietokonetta yhteen näyttöön.
Kolme USB... 
99,00 €
Delock
Delock HDMI -> 3G-SDI adapteri
Muuttaa HDMI-signaalin - 3G-SDI (BNC) signaaliksi.
Tukee resoluutiota 1080p 60 Hz asti.
Mukana virtalähde... 
95,00 €
Delock
Delock PoE+ 10/100/1000Base-T to SFP mediamuunnin
Valokuiti-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SFP slot for 1000Base-X SFP module (SFP module... 
95,00 €
Delock
Delock Module M.2 NGFF 3042 B+M > 4 x SATA
This M.2 NGFF module by Delock expands a system by four internal SATA 6 Gb/s interfaces. Specification
• Connector:
59... 
89,00 €
Goobay
Cat6 S/FTP (PiMF) kupari kaapeli ulkokäyttöön 100m
100 metriä RJ45 SUOJATTU S/FTP PiMF (kupari) kaapelia, joka soveltuu ulkokäyttöön.
Ei sisällä RJ45 liittimiä.
AWG... 
89,00 €
Delock
Delock Displayport+USB KVM kytkin 2pc
KVM kytkin jolla voit liittää kaksi Displayport liittimellä olevaa tietokonetta yhteen näyttöön.
Myös HDMI... 
89,00 €
Goobay
CAT 7A+ kaapeli, S/FTP (PiMF), sininen, AWG 22/1, LSZH, 100m
Specification CAT 7A+
Shielding class S/FTP (PiMF)
Cable length 100 m
AWG 22/1... 
89,00 €
LogiLink
Asennuskaapeli Cat.7A 1200MHz Cable 100m Simplex, violet
LogiLink® LAN asennuskaapeli, S/FTP ,4x2xAWG23 Cat.7A, 1200 MHz, PrimeLine, LSZH, Violet, 100m

Solid... 
89,00 €
Delock
Delock Module M.2 NGFF 2242 B+M > 2 x SATA
This M.2 NGFF module by Delock expands a system by two internal SATA 6 Gb/s interfaces. The module supports RAID 0, 1 and... 
85,00 €
HDMI Ethernet Extender HDMI-jatke Cat5/Cat6
HDMI-vahvistin, joka pidentää signaalin kantamaa Cat5-, Cat5e- tai Cat6-kaapelin avulla. Laite koostuu lähettimestä ja... 
85,00 €
Roline
Laitekaapeli IEC-liitin punainen 1,8m 25 kpl
Pituus 1,8m
IEC 320-C13 Toim.aika 5-10vrk... 
85,00 €
Roline
Laitekaapeli IEC-liitin keltainen 1,8m 25 kpl
Pituus 1,8m
IEC 320-C13 Toim.aika 5-10vrk... 
85,00 €
Roline
Laitekaapeli IEC-liitin sininen 1,8m 25 kpl
Pituus 1,8m
IEC 320-C13 Toim.aika 5-10vrk... 
85,00 €
Delock
Delock HDMI Ethernet Extender over IP lähetin
Lähetinyksikkö HDMI signaalin jatkamiseen ethernet verkon yli.
Kantama jopa 100 metriä. Verkkokytkimen kautta... 
85,00 €
Delock
Delock HDMI Ethernet Extender over IP vastaanotin
Vastaanotinyksikkö HDMI signaalin jatkamiseen ethernet verkon yli.
Kantama jopa 100 metriä. Verkkokytkimen kautta... 
85,00 €
Goobay
Cat6 U/UTP kaapeli ulkokäyttöön 100m (tarvikkeet)
Miehelle, jolla pysyy pihdit käsissä.

100 metriä RJ45 U/UTP (CCA) kaapelia, joka soveltuu... 
83,00 €
Delock
Delock M.2 SATA/NVMe - SATA 22 pin / SFF-8643 adapteri
Adapterilla voit liittää M.2 SATA SSD-levyn normaali SATA väylään. M.2 NVME PCIE levyä käytettäessä adapteri liitettävä SFF-8643... 
80,00 €
LogiLink
HDMI kaapeli aktiivinen 4K, 30m
Audio, video and ethernet datasiirtoon
Kullatut liitttimet
Pituus 30m
Väri musta... 
79,90 €
Delock
Converter M.2 Key M uros > 2 x Sarja RS-422 / 485 uros
This converter by Delock expands the system by two serial RS-422 / 485 ports. The RS-422 / 485 ports can be attached to... 
79,00 €
LogiLink
Asennuskaapeli Cat.7A 1000 MHz, Simplex 100m
LogiLink® LAN asennuskaapeli, S/FTP, 4x2xAWG23, Cat.7A, 1000 MHz, PrimeLine LSZH, Orange, 100m

Solid... 
79,00 €
Aten
ATEN KVM-kytkin, 1 pääte ohjaa 4 tietokonetta, OSD, VGA, USB & PS/2
Pienikokoinen KVM-kytkin. Sopii sekä PS/2- että USB-hiirelle ja näppäimistölle.
ATEN sirusarja DynaSync näyttää kuvaa... 
79,00 €
Delock
Delock 1000Base-X SFP to SFP mediamuunnin
Valokuiti-mediamuunnin. • Connector:
  2 x SFP slot for 1000Base-X SFP module (SFP modules not included)
• Data... 
74,00 €
Cat 7a S/FTP LSZH 23/1 kaapelikela 100m
250 metrin kela Cat 7A kaapelia, kuparia, väri oranssi
23/1 Solid

S/FTP... 
73,00 €
Delock
Converter M.2 Key B+M male > Hybrid 4 x SATA 7 pin male with RAID
This converter by Delock expands the system by four SATA ports. When using more than one SATA port, there is the possibility to... 
73,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin punainen 1,8m 25 kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
72,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin keltainen 1,8m 25 kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
72,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin vihreä 1,8m 25 kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
72,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin sininen 1,8m 25kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
72,00 €
Delock
Delock 1000Base-LX SC SM 1310 nm 20 km mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SC Duplex connector for 1000 Base-LX
    1... 
70,00 €
Aten
ATEN KVM-kytkin, 1 pääte ohjaa 2 tietokonetta, DVI-D, USB ja ääni
Kytkin, jonka avulla kahta tietokonetta voi ohjata yhdellä näppäimistöllä, hiirellä ja näytöllä. Kaksisuuntainen ääni... 
69,90 €
Roline
Roline Cat6 U/UTP kaapeli harmaa 0,3m 50 kpl
Pituus 0.3m
Väri harmaa (tukkulaatikoittain saatavana eri väreissä, kysy) Cat6 / Class E Toim.aika noin viikko... 
69,90 €
Roline
Virtakaapeli kannettaville tietokoneille musta 1,8m 25kpl
ns. "mikkihiiri"kaapeli
Schuko plug to C5 plug Toim.aika 5-10 vrk... 
69,00 €
LogiLink
Scart HDMI muunnin
Muuntaa analogisen signaalin Scart liittimestä HDMI:ksi
Voit kytkeä DVD soittimen vaikka HDMI-liitäntäiseen näyttöön... 
69,00 €
Delock
DELOCK USB 3.0 > HDMI + GbLAN adapteri
Delock USB 3.0 > HDMI + GbLAN... 
69,00 €
Delock
DELOCK USB 3.0 > VGA + GbLAN adapteri
Delock USB 3.0 > VGA + GbLAN... 
69,00 €
Goobay
Cat6 U/UTP kaapeli kupari ulkokäyttöön 100m
100 metriä RJ45 U/UTP kupari (CU) kaapelia, joka soveltuu ulkokäyttöön.
Ei sisällä RJ45 liittimiä. AWG 24/1. 
69,00 €
LogiLink
USB 2.0 to 8x Sarja Adapteri
Yhteensopiva USB 2.0/1.1

Sarja Portit: 8x
Tukee useimpia sarjaporttilaitteita
Plug... 
68,00 €
LogiLink
HDMI kaapeli aktiivinen 4K, 25m
Audio, video and ethernet datasiirtoon
Kullatut liitttimet
Pituus 25m
Väri musta... 
67,90 €
Delock
Delock 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SC Duplex connector for 1000 Base-SX
    1... 
67,00 €
Goobay
Kaiutinkaapeli LSK 2X2.5 RED/BLACK - 50m CU
Kaiutinkaapeli punainen/musta
50 m kela, cable diameter 2 x 2,5 mm² - cable: 2x80/0,19 mm
-outer: 8,0 mm 100% OFC... 
65,00 €
Goobay
Kaiutinkaapeli LSK 2X2.5 WHITE - 50m CU
Kaiutinkaapeli valkoinen
50 m kela, cable diameter 2 x 2,5 mm² - cable: 2x80/0,19 mm
-outer: 8,0 mm 100% OFC... 
65,00 €
Delock
Delock 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SFP slot for 100/1000Base-X SFP module (SFP... 
65,00 €
Delock
Delock kaapeli 75 cm SFF-8643 uros > U.2 SFF-8639 uros + SATA virta
Kaapeli U.2 SSD aseman liittämiseen M.2 NGFF adapteriin tai emolevyyn jossa on SFF-8643 liitin.
Pituus 75 cm. Tukee... 
64,00 €
Delock
Delock Displayport 1.2 -> 2x HDMI 4k
Displayport splitteri jolla saat kaksi HDMI liitännällä olevaa näyttöä kiinni yhteen Displayport liittimeen.

Ominaisuudet: Connector:
  Input: 1... 
62,00 €
tech
 
Paytrail