Kaapelit ja adapterit

Etusivu > Kaapelit ja adapterit

Kaikki video-, audio, ja datakaapelit Triosoftilta. HDMI, DVI, Displayport, ethernet, USB, SATA jne. Mikäli et löydä etsimääsi tuotetta, ota yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen myynti@triosoft.fi tai soita 03-272 0770 ja kysy saatavuutta.

LogiLink
Cat.6A S/FTP,10G, RJ45 ethernet kaapeli teollisuuskäyttöön 1m, musta
Teollisuus- ja ulkokäyttöön PUR Patch Cord for industrial use, outdoor, IP20
CAT.6A Class EA S/FTP 27AWG... 
10,90 €
LogiLink
Cat.6A S/FTP,10G, RJ45 ethernet kaapeli teollisuuskäyttöön 3m, vihreä
Teollisuus- ja ulkokäyttöön PUR Patch Cord for industrial use, outdoor, IP20
CAT.6A Class EA S/FTP 27AWG... 
10,90 €
LogiLink
Cat.6A S/FTP,10G, RJ45 ethernet kaapeli teollisuuskäyttöön 2m, musta
Teollisuus- ja ulkokäyttöön PUR Patch Cord for industrial use, outdoor, IP20
CAT.6A Class EA S/FTP 27AWG... 
8,90 €
LogiLink
Cat.6A S/FTP,10G, RJ45 ethernet kaapeli teollisuuskäyttöön 1m, musta
Teollisuus- ja ulkokäyttöön
PUR Patch Cord for industrial use, outdoor, IP20
CAT.6A Class... 
7,90 €
LogiLink
Cat.6A S/FTP,10G, RJ45 ethernet kaapeli teollisuuskäyttöön 1m, vihreä
Teollisuus- ja ulkokäyttöön PUR Patch Cord for industrial use, outdoor, IP20
CAT.6A Class EA S/FTP 27AWG... 
7,90 €
LogiLink
Cat.6A S/FTP,10G, RJ45 ethernet kaapeli teollisuuskäyttöön 0.5m, musta
Teollisuus- ja ulkokäyttöön

PUR Patch Cord for industrial use, outdoor, IP20... 
6,90 €
LogiLink
Jatkoliitin 1:1 Cat.6A 10GE RJ45, metallia
RJ45 Inline Coupler Cat.6A according ISO11801 channel test 3P and ETL tested, UL listed 2 x RJ45 female jack, 1:1 pin wiring Solid small metal housing... 
3,90 €
LogiLink
Jatkoliitin mini 1:1 Cat.6A 10GE RJ45 STP, metallia
RJ45 Patch cable coupler Gold plated contacts 2x RJ45 female jack, 1:1 pin wiring Cat.6A 10GE shielded Ultra slim metal housing... 
2,90 €
LogiLink
Jatkoliitin Cat.6A kaapeleille, slim
Type: Field termination Cat.6A coupler Application: for solid wire 22-24 AWG and stranded wire 24-26 AWG Housing: Zinc-alloy fully shielded Contact: Phosphor bronze, nickel... 
4,90 €
LogiLink
Jatkoliitin Cat.6A 10GE kaapeleille
Type: Field termination Cat.6A coupler Standards: Cat.6A ISO/IEC11801, TIA568-C.2 Housing: Zinc-alloy fully shielded Contact: Phosphor bronze, nickel plated Wiring code: T568A... 
4,50 €
LogiLink
Kytkentärasia Cat.6/Cat.6A/Cat.7 kaaapeleille
Connection box for Cat.5, Cat.6 and Cat.7 solid network cables Easy cable installation via LSA strips EIA/TIA 568A and B color code Fitting up to 26-22 AWG Shielded housing... 
3,50 €
LogiLink
RJ45 - 8 Pin Screw Terminal Adapter
8P8C RJ45 to 8 pin terminal block Shielded RJ45 plug 1:1 pin-out 568B color code... 
5,90 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin & vedonpoistaja keltainen 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti... 
25,00 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin & vedonpoistaja valkoinen 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti... 
25,00 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin & vedonpoistaja violetti 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti... 
25,00 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin & vedonpoistaja oranssi 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti... 
25,00 €
LogiLink
Moudulaarinen suojaamaton liitin Cat.6A UTP RJ45, 50 kpl
UTP RJ45 plug connector Cat.6A 10G Comply with TIA-568, IEC 60603 For solid wire 23 AWG to 26 AWG For stranded wire 26 AWG to 27 AWG Overall jacket OD: 5.5 to 6.5 mm... 
11,90 €
LogiLink
Modulaarinen suojattu liitin Cat.6A STP RJ45, 50 kpl
STP RJ45 plug connector Cat.6A 10G Comply with TIA-568, IEC 60603 For solid wire 23 AWG to 26 AWG For stranded wire 26 AWG to 27 AWG Overall jacket OD: 5.5 to 6.5 mm... 
13,90 €
Modulaarinen suojattu liitin RJ45 Cat.7,Cat.6A, Cat.6, 50 kpl
Shielded RJ45 plug for Cat6/Cat6A/Cat7 & Cat.7A cable Gold plated pins (50µ) Suitable for solid or stranded copper wire Conductor OD (with insulation): 1.2 – 1.45... 
49,90 €
LogiLink
Modulaaarinen suojattu liitin RJ45 Cat.7,Cat.6A, Cat.6 10 kpl
Shielded RJ45 plug for Cat6/Cat6A/Cat7 & Cat.7A cable Gold plated pins (50µ) Suitable for solid or stranded copper wire Conductor OD (with insulation): 1.2 – 1.45... 
9,90 €
LogiLink
RJ45 STP Cat.6A 10GE pikaliitin, suojattu
Standards: Cat.6A ISO/IEC11801, TIA568-C.2 Housing: Zinc-alloy fully shielded Contact pins: Phosphor bronze alloy, 3µ gold plated For solid wire: 26/1AWG to 22/1AWG For... 
3,30 €
LogiLink
RJ45 Cat.6A 10GE pikaliitin, UTP, suojaamaton
Standards: Cat.6A ISO/IEC11801, TIA568-C.2 Housing: Plastic (PC), unshielded Contact pins: Phosphor bronze alloy, 3µ gold plated For solid wire: 26/1... 
2,50 €
LogiLink
CAT.8.1 RJ45 pikaliitin, PrimeLine
Cat.8.1 Class I ISO/IEC TR11801-9901-2014 ANSI/TIA 568-C.2-1, IEC 60603-7 Fully shielded zinc diecast housing Cat.8.1: Solid wire, 22-24AWG / Cable OD 7.0 - 8.9mm Cat.6A: Solid... 
7,90 €
LogiLink
Cat.8.1 RJ45 pikaliitin, EconLine
Category 8.1 Class I according to ISO/IEC TR11801-9901-2014 & IEC 60603-7 Fast and easy tool-free installation (T568A/B) Fully shielded zinc diecast housing, reusable... 
3,90 €
LogiLink
Cat.6A  RJ45 pikaliitin
Ei tarvita puristustyökalua kaapelin asennukseen Type: Field terminable Cat.6A plug Standards: Cat.6A ISO/IEC11801, TIA568.2-D, EC verified Housing: Zinc-alloy fully... 
6,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 10m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
23,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 7,5m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
21,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 5m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
19,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 3m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
17,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 2m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
14,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 1m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
11,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC Multimode, 0,5m
Optinen kuitukaapeli, monimuoto Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125... 
6,90 €
Delock
Delock Analoginen -> Digitaalinen audiomuunnin
Muuntaa analogisen audiosignaalin digitaaliseksi.
Sisääntulo liitäntä 2 x RCA, ulostulo toslink sekä koaksiaali.
Mukana... 
32,00 €
Delock
Delock 3.5mm audio jatkokaapeli 1 m
3,5mm stereo jatkokaapeli. Pituus 1 metri. 
4,50 €
Goobay
Goobay 3.5mm audio jatkokaapeli slim 2 m
3,5mm stereo jatkokaapeli. Pituus 2 metriä.
Ohut kaapeli (slim). 
5,50 €
Goobay
Displayport 1.2 - HDMI kaapeli 1m
Liitetään tietokoneen Displayporttiin, toimii ainoastaan yhteen suuntaan.
Resoluutio tuki 3840 x 2160 30Hz. Kullatut liittimet. Pituus 1m. 
12,90 €
Goobay
Goobay USB 3.0 A-A 1,8m kaapeli
USB 3.0 kaapeli uros A-A liittimillä.
Pituus 1,8 metriä. 
7,90 €
Delock
Delock HDMI+USB KVM kytkin 4pc
KVM kytkin jolla voit liittää neljä HDMI liittimellä olevaa tietokonetta yhteen näyttöön.
Kolme USB... 
170,00 €
Delock
Delock 3,5mm 5-pin audio jatkokaapeli 5m
3,5mm 5-pin audio jatkokaapeli uros-naaras liittimillä.
Kullatut liittimet. Pituus 5 metriä. • Connectors:
  1... 
12,00 €
Roline
Roline Cat6 U/UTP kaapeli harmaa 1,5m 100 kpl
Pituus 1.5m
Väri harmaa (tukkulaatikoittain saatavana eri väreissä, kysy) Cat6 / Class E Toim.aika noin viikko... 
217,00 €
Roline
Roline Cat6 U/UTP kaapeli harmaa 1m 100 kpl
Pituus 1m
Väri harmaa (tukkulaatikoittain saatavana eri väreissä, kysy) Cat6 / Class E Toim.aika noin viikko... 
182,00 €
Roline
Roline Cat6 U/UTP kaapeli harmaa 0,3m 50 kpl
Pituus 0.3m
Väri harmaa (tukkulaatikoittain saatavana eri väreissä, kysy) Cat6 / Class E Toim.aika noin viikko... 
69,90 €
Goobay
Laitekaapeli kulmalla (esim. tietokoneen virtajohto valkoinen 3m
Safety plug (type F, CEE 7/7)

Device socket C13 (IEC connection) 
8,90 €
Goobay
Laitekaapeli kulmalla (esim.tietokone) valkoinen 1,8m
Safety plug (type F, CEE 7/7)

Device socket C13 (IEC connection) 
11,90 €
Goobay
Laitekaapeli kulmalla (esim. tietokoneen virtajohto) musta 5m
Safety plug (type F, CEE 7/7)

Device socket C13 (IEC connection)
 
11,90 €
Goobay
Laitekaapeli kulmalla (esim. tietokone,tulostin musta 1,8m
Safety plug (type F, CEE 7/7)

Device socket C13 (IEC connection) 
7,90 €
Roline
Virtakaapeli kannettaville tietokoneille musta 1,8m 25kpl
ns. "mikkihiiri"kaapeli
Schuko plug to C5 plug Toim.aika 5-10 vrk... 
69,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin musta 3m 50 kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
199,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin musta 1,5m 50kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
139,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin vihreä 1,8m 25 kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
72,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin sininen 1,8m 25kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
72,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin keltainen 1,8m 25 kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
72,00 €
Roline
Monitori jatkokaapeli IEC-liitin punainen 1,8m 25 kpl
Laitekaapelin jatkokaapeli, esim. tietokoneiden monitorit
Liitin IEC 320-C14 plug to IEC 320-C13 Toim.aika 5-10 vrk... 
72,00 €
Roline
Laitekaapeli IEC-liitin musta 1,8m 50 kpl
Pituus 1,8m
IEC 320-C13 Toim.aika heti... 
136,00 €
Roline
Laitekaapeli IEC-liitin sininen 1,8m 25 kpl
Pituus 1,8m
IEC 320-C13 Toim.aika 5-10vrk... 
85,00 €
Roline
Laitekaapeli IEC-liitin keltainen 1,8m 25 kpl
Pituus 1,8m
IEC 320-C13 Toim.aika 5-10vrk... 
85,00 €
Roline
Laitekaapeli IEC-liitin punainen 1,8m 25 kpl
Pituus 1,8m
IEC 320-C13 Toim.aika 5-10vrk... 
85,00 €
LogiLink
HDMI kaapeli aktiivinen 4K, 30m
Audio, video and ethernet datasiirtoon
Kullatut liitttimet
Pituus 30m
Väri musta... 
79,90 €
LogiLink
HDMI kaapeli aktiivinen 4K, 25m
Audio, video and ethernet datasiirtoon
Kullatut liitttimet
Pituus 25m
Väri musta... 
67,90 €
LogiLink
HDMI kaapeli aktiivinen 4K, 20m
Audio, video and ethernet datasiirtoon
Kullatut liitttimet
Pituus 20m
Väri musta... 
59,90 €
LogiLink
HDMI kaapeli aktiivinen 4K, 15m
Audio, video and ethernet datasiirtoon
Kullatut liitttimet
Pituus 15m
Väri musta... 
49,90 €
LogiLink
HDMI kaapeli aktiivinen 4K, 10m
Audio, video and ethernet datasiirtoon
Kullatut liitttimet
Pituus 10m
Väri musta... 
39,90 €
Delock
Delock USB Type-C - HDMI 3m 4K 60Hz kaapeli
Kaapeli tietokoneen USB Type-C / Thunderbolt 3 liitännästä näyttöön jossa on HDMI liitäntä. Tietokoneen liitännässä oltava... 
34,00 €
Delock
Delock USB Type-C - HDMI 2m 4K 60Hz koaksiaalikaapeli
Kaapeli tietokoneen USB Type-C / Thunderbolt 3 liitännästä näyttöön jossa on HDMI liitäntä. Tietokoneen liitännässä oltava... 
36,00 €
Delock
Delock USB Type-C - HDMI 1m 4K 60Hz koaksiaalikaapeli
Kaapeli tietokoneen USB Type-C / Thunderbolt 3 liitännästä näyttöön jossa on HDMI liitäntä. Tietokoneen liitännässä oltava... 
32,00 €
Delock
Delock USB Type-C - Displayport 2m 4K 60Hz koaksiaalikaapeli
Kaapeli tietokoneen USB Type-C / Thunderbolt 3 liitännästä näyttöön jossa on Displayport liitäntä. Tietokoneen liitännässä oltava... 
26,00 €
Delock
Delock USB Type-C - Displayport 1m 4K 60Hz koaksiaalikaapeli
Kaapeli tietokoneen USB Type-C / Thunderbolt 3 liitännästä näyttöön jossa on Displayport liitäntä. Tietokoneen liitännässä oltava... 
23,00 €
Delock
Delock Digitaalinen -> Analoginen audiomuunnin + kuuloke vahvistin
Muuntaa digitaalisen (toslink/koaksiaali) audiosignaalin analogiseksi.
Sisääntulo liitäntä toslink sekä koaksiaali. Ulostulo... 
39,00 €
Delock
Delock HDMI uros -> VGA+audio naaras adapteri
Adapterilla voit liittää tietokoneen HDMI-liitäntään näytön/projektorin jossa on VGA-liitin.
3,5 mm... 
22,50 €
Roline
Roline S-Video + 3,5mm audio - Scart 10m kaapeli
Kaapeli joka on tarkoitettu liitettäväksi esim. tietokoneen S-Video liittimestä telkkarin Scart-liittimeen. 3.5mm stereoplugi ääntä varten.
Pituus 10... 
9,90 €
Delock
Delock HDMI Ethernet Extender over IP vastaanotin
Vastaanotinyksikkö HDMI signaalin jatkamiseen ethernet verkon yli.
Kantama jopa 100 metriä. Verkkokytkimen kautta... 
85,00 €
Delock
Delock HDMI Ethernet Extender over IP lähetin
Lähetinyksikkö HDMI signaalin jatkamiseen ethernet verkon yli.
Kantama jopa 100 metriä. Verkkokytkimen kautta... 
85,00 €
Delock
Delock Optinen Toslink splitteri 2xout - 1xin
Optinen Toslink splitteri. Yksi sisääntulo, kaksi ulostuloa. Esimerkiksi yksi Tv kahteen eri kotiteatteri vahvistimeen.
Metallinen... 
22,00 €
Delock
Delock Optinen Toslink kytkin 2xin - 1xout
Kytkin jolla voit liittää kaksi optista Toslink äänilähdettä yhteen laitteeseen. Esimerkiksi kaksi tv:tä yhteen kotiteatteri... 
22,00 €
Delock
Delock 3,5" 2xUSB3.0 + 2xUSB2.0 etupaneeli
Kotelon 3,5" paikkaan asennettava paneeli jossa on 2 x USB 3.0 ja 2 x USB 2.0 liitäntää.
Liitetään emolevyn... 
22,00 €
Delock
Delock 3.5mm audiokaapeli 5,0m + 2x6.35mm ruuvattava adapteri
3.5mm stereo audiokaapeli jossa tulee mukana 2 kpl ruuvattavaa 6.35mm stereo adapteria.
Adapterin avulla voidaan... 
22,00 €
Delock
Delock 3.5mm audiokaapeli 3,0m + 2x6.35mm ruuvattava adapteri
3.5mm stereo audiokaapeli jossa tulee mukana 2 kpl ruuvattavaa 6.35mm stereo adapteria.
Adapterin avulla voidaan... 
18,50 €
Delock
Delock 3.5mm audiokaapeli 2,0m + 2x6.35mm ruuvattava adapteri
3.5mm stereo audiokaapeli jossa tulee mukana 2 kpl ruuvattavaa 6.35mm stereo adapteria.
Adapterin avulla voidaan... 
16,00 €
Delock
Delock 3.5mm audiokaapeli 1,0m + 2x6.35mm ruuvattava adapteri
3.5mm stereo audiokaapeli jossa tulee mukana 2 kpl ruuvattavaa 6.35mm stereo adapteria.
Adapterin avulla voidaan... 
14,00 €
Delock
Delock 3.5mm audiokaapeli 0,5m + 2x6.35mm ruuvattava adapteri
3.5mm stereo audiokaapeli jossa tulee mukana 2 kpl ruuvattavaa 6.35mm stereo adapteria.
Adapterin avulla voidaan... 
10,50 €
Delock
Delock 3.5mm audio jatkokaapeli 5,0m + 6.35mm ruuvattava adapteri
3.5mm stereo audiojatkokaapeli jossa tulee mukana ruuvattava 6.35mm stereo adapteri.
Adapterin avulla voidaan... 
18,50 €
Delock
Delock 3.5mm audio jatkokaapeli 3,0m + 6.35mm ruuvattava adapteri
3.5mm stereo audiojatkokaapeli jossa tulee mukana ruuvattava 6.35mm stereo adapteri.
Adapterin avulla voidaan... 
16,00 €
Delock
Delock 3.5mm audio jatkokaapeli 2,0m + 6.35mm ruuvattava adapteri
3.5mm stereo audiojatkokaapeli jossa tulee mukana ruuvattava 6.35mm stereo adapteri.
Adapterin avulla voidaan... 
13,50 €
Delock
Delock 3.5mm audio jatkokaapeli 1,0m + 6.35mm ruuvattava adapteri
3.5mm stereo audiojatkokaapeli jossa tulee mukana ruuvattava 6.35mm stereo adapteri.
Adapterin avulla voidaan... 
11,50 €
Delock
Delock 3.5mm audio jatkokaapeli 0,5m + 6.35mm ruuvattava adapteri
3.5mm stereo audiojatkokaapeli jossa tulee mukana ruuvattava 6.35mm stereo adapteri.
Adapterin avulla voidaan... 
8,50 €
Delock
Delock Aktiivinen USB 3.1 Gen 1 Type-C 5m jatkokaapeli
Aktiivinen USB-C jatkokaapeli. Pituus 5 metriä.
Erillinen virtaliitäntä lisävirtaa varten. Mukana ei... 
33,00 €
Delock
Delock M.2 SATA/NVMe - SATA 22 pin / SFF-8643 adapteri
Adapterilla voit liittää M.2 SATA SSD-levyn normaali SATA väylään. M.2 NVME PCIE levyä käytettäessä adapteri liitettävä SFF-8643... 
80,00 €
LogiLink
Logilink PE CAT.6A S/FTP kaapeli ulkokäyttöön 0,5m
· Cat.6A S/FTP 26 AWG kuparikaapeli, 10 Gbit/s · RJ45 gold liittimet · Robust strain relief without cable boot · Anti UV and öljyä hylkivä(IEC60811-2-1) · Roiskevesisuojattu... 
5,90 €
LogiLink
Logilink PE CAT.6A S/FTP kaapeli ulkokäyttöön 1m
· Cat.6A S/FTP 26 AWG kuparikaapeli, 10 Gbit/s · RJ45 gold liittimet · Robust strain relief without cable boot · Anti UV and öljyä hylkivä(IEC60811-2-1) · Roiskevesisuojattu... 
6,90 €
LogiLink
Logilink PE CAT.6A S/FTP kaapeli ulkokäyttöön 2m
·         Cat.6A S/FTP 26 AWG kuparikaapeli, 10 Gbit/s ·         RJ45 gold liittimet ·         Robust strain relief without cable boot ·         Anti... 
7,90 €
LogiLink
Logilink PE CAT.6A S/FTP kaapeli ulkokäyttöön 3m
·         Cat.6A S/FTP 26 AWG kuparikaapeli, 10 Gbit/s ·         RJ45 gold liittimet ·         Robust strain relief without cable boot ·         Anti... 
9,90 €
LogiLink
Logilink PE CAT.6A S/FTP kaapeli ulkokäyttöön 5m
·         Cat.6A S/FTP 26 AWG kuparikaapeli, 10 Gbit/s ·         RJ45 gold liittimet ·         Robust strain relief without cable boot ·         Anti... 
11,90 €
LogiLink
Logilink PE CAT.6A S/FTP kaapeli ulkokäyttöön 7.5m
Cat.6A S/FTP 26 AWG kuparikaapeli, 10 Gbit/s RJ45 gold liittimet Robust strain relief without cable boot Anti UV and öljyä hylkivä(IEC60811-2-1) Roiskevesisuojattu (IEC... 
12,90 €
Delock
Delock High Speed HDMI A - Mini C Slim 4K Aktiivinen 4,5m, valkoinen
Korkealaatuinen aktiivinen HDMI kaapeli jolla voit liittää HDMI Mini liittimellä olevan laitteen normaali HDMI liitännällä olevaan... 
30,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI A - Mini C Slim 4K Aktiivinen 3m, valkoinen
Korkealaatuinen aktiivinen HDMI kaapeli jolla voit liittää HDMI Mini liittimellä olevan laitteen normaali HDMI liitännällä olevaan... 
28,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI A - Mini C Slim 4K 2m, valkoinen
Korkealaatuinen HDMI kaapeli jolla voit liittää HDMI Mini liittimellä olevan laitteen normaali HDMI liitännällä olevaan... 
16,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI A - Mini C Slim 4K 1,5m, valkoinen
Korkealaatuinen HDMI kaapeli jolla voit liittää HDMI Mini liittimellä olevan laitteen normaali HDMI liitännällä olevaan... 
14,50 €
Delock
Delock High Speed HDMI A - Mini C Slim 4K 1m, valkoinen
Korkealaatuinen HDMI kaapeli jolla voit liittää HDMI Mini liittimellä olevan laitteen normaali HDMI liitännällä olevaan... 
13,00 €
tech
 
Paytrail