Kaapelit ja adapterit

Etusivu > Kaapelit ja adapterit

Kaikki video-, audio, ja datakaapelit Triosoftilta. HDMI, DVI, Displayport, ethernet, USB, SATA jne. Mikäli et löydä etsimääsi tuotetta, ota yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen myynti@triosoft.fi tai soita 03-272 0770 ja kysy saatavuutta.

Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Multi-mode OM4 50/125 10 m
Kuitukaapeli LC-LC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 10m. 
26,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 9/125 1 m
Kuitukaapeli LC-LC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 1m. 
18,90 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 9/125 2 m
Kuitukaapeli LC-LC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 2m. 
19,50 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 9/125 3 m
Kuitukaapeli LC-LC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 3m. 
21,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 9/125 5 m
Kuitukaapeli LC-LC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 5m. 
23,50 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Multi-mode OM4 50/125 1 m
Kuitukaapeli LC-SC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 1m. 
14,90 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Multi-mode OM4 50/125 2 m
Kuitukaapeli LC-SC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 2m. 
16,90 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Multi-mode OM4 50/125 3 m
Kuitukaapeli LC-SC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 3m. 
18,50 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Multi-mode OM4 50/125 5 m
Kuitukaapeli LC-SC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 5m. 
21,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Multi-mode OM4 50/125 10 m
Kuitukaapeli LC-SC Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 10m. 
26,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Singlemode OS2 9/125 1 m
Kuitukaapeli LC-SC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 1m. 
15,90 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > SC Singlemode OS2 9/125 2 m
Kuitukaapeli LC-SC Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 2m. 
18,50 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Multi-mode OM4 50/125 1 m
Kuitukaapeli LC-ST Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 1m. 
10,50 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Multi-mode OM4 50/125 2 m
Kuitukaapeli LC-ST Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 2m. 
11,50 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Multi-mode OM4 50/125 3 m
Kuitukaapeli LC-ST Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 3m. 
14,50 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Multi-mode OM4 50/125 5 m
Kuitukaapeli LC-ST Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 5m. 
17,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Multi-mode OM4 50/125 10 m
Kuitukaapeli LC-ST Multi-mode OM4, 50/125 µm, pituus 10m. 
25,00 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Singlemode OS2 9/125 1 m
Kuitukaapeli LC-ST Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 1m. 
15,90 €
Delock
Delock Optical Fibre LC > ST Singlemode OS2 9/125 2 m
Kuitukaapeli LC-ST Singlemode OS2, 9/125 µm, pituus 2m. 
18,50 €
Delock
Delock kuitumuunnin 100Base-FX SC MM 1310 nm 2 km
Delock kuitumuunnin RJ45 / SC Description
This Delock Fast Ethernet Media Converter can be used to expand your... 
39,90 €
Delock
Delock kuitumuunnin 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km
Delock kuitumuunnin RJ45 / SC Specification
• For Single-Mode-Fiber, 1310 nm wavelength
• Distance... 
39,90 €
Delock
Delock 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SFP slot for 100/1000Base-X SFP module (SFP... 
65,00 €
Delock
Delock PoE+ 10/100/1000Base-T to SFP mediamuunnin
Valokuiti-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SFP slot for 1000Base-X SFP module (SFP module... 
95,00 €
Delock
Delock 1000Base-X SFP to SFP mediamuunnin
Valokuiti-mediamuunnin. • Connector:
  2 x SFP slot for 1000Base-X SFP module (SFP modules not included)
• Data... 
74,00 €
Delock
Delock 10/100/1000Base-T to SFP mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connector:
    SFP slot for 1 Gb/s SFP module (SFP module not... 
51,00 €
Delock
Delock 1000Base-LX SC SM 1310 nm 20 km mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SC Duplex connector for 1000 Base-LX
    1... 
70,00 €
Delock
Delock 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SC Duplex connector for 1000 Base-SX
    1... 
67,00 €
Delock
Delock 10GBase-R SFP+ to SFP+ mediamuunnin
10 Gigabit valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
  2 x SFP slot for 10GBase-R SFP+ module (SFP modules... 
345,00 €
LogiLink
Cat6 RJ45 jatkopala UTP
Cat6 UTP RJ-45 jatkopala.

 
2,90 €
LogiLink
Cat6 RJ45 jatkopala suojattu, metalli
Suojattu STP Cat6 RJ-45 jatkopala. Kotelo metallia.

 
3,30 €
LogiLink
RJ45 - 8 Pin Screw Terminal Adapter
8P8C RJ45 to 8 pin terminal block Shielded RJ45 plug 1:1 pin-out 568B color code... 
5,90 €
-56 %
Roline
Kytkentärasia Cat5e UTP kaapeleille
Cat5e kytkentärasia esimerkiksi rikkoutuneen kaapelin korjaamiseen. Suojaamattomille UTP kaapeleille AWG24 asti. LSA Krone plus liittimet. 
3,50 €
norm.
7,90 €
alennus
56 %
säästö
4,40 €
LogiLink
Kytkentärasia Cat.6/Cat.6A/Cat.7 kaapeleille
Connection box for Cat.5, Cat.6 and Cat.7 solid network cables Easy cable installation via LSA strips EIA/TIA 568A and B color code Fitting up to 26-22 AWG Shielded housing... 
4,90 €
LogiLink
Jatkoliitin Cat.6A 10GE kaapeleille
Type: Field termination Cat.6A coupler Standards: Cat.6A ISO/IEC11801, TIA568-C.2 Housing: Zinc-alloy fully shielded Contact: Phosphor bronze, nickel plated Wiring code: T568A... 
4,50 €
LogiLink
Jatkoliitin Cat.6A kaapeleille, slim
Type: Field termination Cat.6A coupler Application: for solid wire 22-24 AWG and stranded wire 24-26 AWG Housing: Zinc-alloy fully shielded Contact: Phosphor bronze, nickel... 
4,90 €
LogiLink
Jatkoliitin mini 1:1 Cat.6A 10GE RJ45 STP, metallia
RJ45 Patch cable coupler Gold plated contacts 2x RJ45 female jack, 1:1 pin wiring Cat.6A 10GE shielded Ultra slim metal housing... 
3,90 €
LogiLink
Jatkoliitin 1:1 Cat.6A 10GE RJ45, metallia
RJ45 Inline Coupler Cat.6A according ISO11801 channel test 3P and ETL tested, UL listed 2 x RJ45 female jack, 1:1 pin wiring Solid small metal housing... 
4,90 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojaamaton liitin&vedonpoistaja musta 100 kpl
Suojaamaton liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti   
14,90 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojaamaton liitin&vedonpoistaja harmaa 100 kpl
Suojaamaton liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti  
14,90 €
LogiLink
Cat.6A  RJ45 pikaliitin
Ei tarvita puristustyökalua kaapelin asennukseen Type: Field terminable Cat.6A plug Standards: Cat.6A ISO/IEC11801, TIA568.2-D, EC verified Housing: Zinc-alloy fully... 
6,90 €
LogiLink
Cat.8.1 RJ45 pikaliitin, EconLine
Category 8.1 Class I according to ISO/IEC TR11801-9901-2014 & IEC 60603-7 Fast and easy tool-free installation (T568A/B) Fully shielded zinc diecast housing, reusable... 
3,90 €
LogiLink
CAT.8.1 RJ45 pikaliitin, PrimeLine
Cat.8.1 Class I ISO/IEC TR11801-9901-2014 ANSI/TIA 568-C.2-1, IEC 60603-7 Fully shielded zinc diecast housing Cat.8.1: Solid wire, 22-24AWG / Cable OD 7.0 - 8.9mm Cat.6A: Solid... 
7,90 €
LogiLink
RJ45 Cat.6A 10GE pikaliitin, UTP, suojaamaton
Standards: Cat.6A ISO/IEC11801, TIA568-C.2 Housing: Plastic (PC), unshielded Contact pins: Phosphor bronze alloy, 3µ gold plated For solid wire: 26/1... 
2,50 €
LogiLink
Modulaaarinen suojattu liitin RJ45 Cat.7,Cat.6A, Cat.6 10 kpl
Shielded RJ45 plug for Cat6/Cat6A/Cat7 & Cat.7A cable Gold plated pins (50µ) Suitable for solid or stranded copper wire Conductor OD (with insulation): 1.2 – 1.45... 
9,90 €
Delock
Delock RJ45 Crossover Adapteri uros > naaras
Adapterilla voit kytkeä kaksi tietokonetta toisiinsa ethernet kaapelilla ilman kytkintä   
4,00 €
Modulaarinen suojattu liitin RJ45 Cat.7,Cat.6A, Cat.6, 50 kpl
Shielded RJ45 plug for Cat6/Cat6A/Cat7 & Cat.7A cable Gold plated pins (50µ) Suitable for solid or stranded copper wire Conductor OD (with insulation): 1.2 – 1.45... 
49,90 €
LogiLink
Modulaarinen suojattu liitin Cat.6A STP RJ45, 50 kpl
STP RJ45 plug connector Cat.6A 10G Comply with TIA-568, IEC 60603 For solid wire 23 AWG to 26 AWG For stranded wire 26 AWG to 27 AWG Overall jacket OD: 5.5 to 6.5 mm... 
13,90 €
LogiLink
Moudulaarinen suojaamaton liitin Cat.6A UTP RJ45, 50 kpl
UTP RJ45 plug connector Cat.6A 10G Comply with TIA-568, IEC 60603 For solid wire 23 AWG to 26 AWG For stranded wire 26 AWG to 27 AWG Overall jacket OD: 5.5 to 6.5 mm... 
11,90 €
LogiLink
RJ45 STP Cat.6A 10GE pikaliitin, suojattu
Standards: Cat.6A ISO/IEC11801, TIA568-C.2 Housing: Zinc-alloy fully shielded Contact pins: Phosphor bronze alloy, 3µ gold plated For solid wire: 26/1AWG to 22/1AWG For... 
3,30 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin & vedonpoistaja harmaa 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti... 
25,00 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin & vedonpoistaja musta 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti   
25,00 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin & vedonpoistaja oranssi 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti... 
25,00 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin & vedonpoistaja violetti 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti... 
25,00 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin & vedonpoistaja valkoinen 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti... 
25,00 €
LogiLink
RJ45 Cat6 suojattu liitin & vedonpoistaja keltainen 100 kpl
Suojattu liitin ja vedonpoistaja Cat6 pyöreille ethernetkaapeleille. Vedonpoistajassa paikka merkinnälle
100 kpl paketti... 
25,00 €
-19 %
LogiLink
Puristuspihdit 8P8C RJ45 liittimille
Puristustyökalu RJ45 liittimille
Katkaisutyökalu kaapelille
Kumiset kädensijat... 
12,90 €
norm.
15,90 €
alennus
19 %
säästö
3,00 €
Puristuspihdit 6P4C RJ11 ja RJ12 liittimille
Puristustyökalu RJ11 ja RJ12 liittimille. Esim. puhelinkaapelit käyttävät RJ11 liitäntää.
Katkaisutyökalu kaapelille
Kumiset... 
9,90 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/6-pin, Type A-A 1.8 m
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/6-pin, Type A-A 1.8 m... 
9,00 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 4/4-pin, Type B-B 1.8 m
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 4/4-pin, Type B-B 1.8 m... 
9,00 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/4-pin, Type A-B 1.8 m
9ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/4-pin, Type A-B 1.8 m... 
9,00 €
Roline
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/9-pin, 800Mbit/s, Type A-A 1.8 m
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/9-pin, 800Mbit/s, Type A-A 1.8 m... 
12,20 €
Roline
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/6-pin, 400Mbit/s, Type A-B 1.8 m
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/6-pin, 400Mbit/s, Type A-B 1.8 m... 
12,20 €
Roline
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/4-pin, Type A-C 1.8 m
ROLINE IEEE1394b FireWire Cable, 9/4-pin, Type A-C 1.8 m... 
12,20 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/4-pin, Type A-B 3 m
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/4-pin, Type A-B 3 m... 
12,00 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 4/4-pin, Type B-B 3 m
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 4/4-pin, Type B-B 3 m... 
12,00 €
Roline
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/6-pin, Type A-A 3 m
ROLINE IEEE1394a FireWire Cable, 6/6-pin, Type A-A 3 m... 
12,00 €
Apple
Apple Thunderbolt to FireWire 800 adapteri
Laitteen tyyppi:  FireWire sovitin
Liitäntä(väylän) tyyppi:  Thunderbolt
Portit:  FireWire... 
40,00 €
HDMI kaapeli musta 0.5m
Laadukas HDMI kaapeli
HDCP
3D tuki jopa 1080p
1080p (max. 4096x2160 bei 60Hz)

 
4,90 €
Goobay
HDMI High Speed, HDMI M - HDMI M kaapeli 1 m
HDMI High Speed Cable, HDMI M - HDMI M 1 m... 
6,90 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 1.5m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
10,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 2m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
12,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 3m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
14,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 5m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
15,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 10m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
32,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 15m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
39,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 20m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
55,00 €
-37 %
HDMI kaapeli musta 7.5m
Laadukas HDMI kaapeli 7.5m

4K Ultra HD 2160p (30 Hz), DHCP tuki
 
11,90 €
norm.
18,90 €
alennus
37 %
säästö
7,00 €
CLUB 3D HDMI 2.0 4K60Hz RedMere 10m kaapeli
CAC-2313 - The Club 3D HDMI™ 4K60Hz UHD RedMere® Cable enables the connection of your HDMI™ supported Gaming PC or... 
57,00 €
CLUB 3D HDMI 2.0 4K60Hz RedMere 15m kaapeli
CAC-2314 - The Club 3D HDMI™ 2.0 4K60Hz UHD RedMere® Cable enables the connection of your HDMI™ supported Gaming PC or Laptop to an (Ultra) High... 
65,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI with Ethernet 1m 4K 60 Hz Slim kaapeli
Erittäin korkealaatuinen HDMI kaapeli joka on myös erittäin ohut.
Kaapelissa on kolminkertainen suoja, liittimet... 
13,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI with Ethernet 1.5m 4K 60 Hz Slim kaapeli
Erittäin korkealaatuinen HDMI kaapeli joka on myös erittäin ohut.
Kaapelissa on kolminkertainen suoja, liittimet... 
15,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI with Ethernet 2m 4K 60 Hz Slim kaapeli
Erittäin korkealaatuinen HDMI kaapeli joka on myös erittäin ohut.
Kaapelissa on kolminkertainen suoja, liittimet... 
18,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI with Ethernet 3m 4K 60 Hz Slim Aktiivi kaapeli
Erittäin korkealaatuinen aktiivinen HDMI kaapeli joka on myös erittäin ohut.
Kaapelissa on kolminkertainen suoja, liittimet... 
30,00 €
Delock
Delock High Speed HDMI with Ethernet 4.5m 4K 60 Hz Slim Aktiivi kaapeli
Erittäin korkealaatuinen aktiivinen HDMI kaapeli joka on myös erittäin ohut.
Kaapelissa on kolminkertainen suoja, liittimet... 
35,00 €
Delock
Delock Ultra High Speed HDMI 8K 60Hz 0.5m kaapeli
HDMI-kaapeli vain parasta hakevalle. Tukee resoluutiota jopa 8 K (7680x4320) 60 Hz asti. Tämän mahdollistaa kaapelin tukema... 
13,00 €
Delock
Delock Ultra High Speed HDMI 8K 60Hz 1.0m kaapeli
HDMI-kaapeli vain parasta hakevalle. Tukee resoluutiota jopa 8 K (7680x4320) 60 Hz asti. Tämän mahdollistaa kaapelin tukema... 
16,00 €
Delock
Delock Ultra High Speed HDMI 8K 60Hz 1.5m kaapeli
HDMI-kaapeli vain parasta hakevalle. Tukee resoluutiota jopa 8 K (7680x4320) 60 Hz asti. Tämän mahdollistaa kaapelin tukema... 
19,00 €
Delock
Delock Ultra High Speed HDMI 8K 60Hz 2.0m kaapeli
HDMI-kaapeli vain parasta hakevalle. Tukee resoluutiota jopa 8 K (7680x4320) 60 Hz asti. Tämän mahdollistaa kaapelin tukema... 
22,50 €
Delock
Delock USB Type-C - HDMI 1m 4K 60Hz koaksiaalikaapeli
Kaapeli tietokoneen USB Type-C / Thunderbolt 3 liitännästä näyttöön jossa on HDMI liitäntä. Tietokoneen liitännässä oltava... 
32,00 €
Delock
Delock USB Type-C - HDMI 2m 4K 60Hz koaksiaalikaapeli
Kaapeli tietokoneen USB Type-C / Thunderbolt 3 liitännästä näyttöön jossa on HDMI liitäntä. Tietokoneen liitännässä oltava... 
36,00 €
Delock
Delock USB Type-C - HDMI 3m 4K 60Hz kaapeli
Kaapeli tietokoneen USB Type-C / Thunderbolt 3 liitännästä näyttöön jossa on HDMI liitäntä. Tietokoneen liitännässä oltava... 
34,00 €
Delock
Delock HDMI uros-uros optinen kuitukaapeli 30m
HDMI aktiivinen kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
215,00 €
Delock
Delock HDMI uros-uros optinen kuitukaapeli 40m
HDMI aktiivinen kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
249,00 €
Delock
Delock HDMI uros-uros optinen kuitukaapeli 70m
HDMI aktiivinen kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
325,00 €
Delock
Delock HDMI uros-uros optinen kuitukaapeli 100m
HDMI aktiivinen kaapeli optisella kuitukaapelilla.
Ehkäisee sigaanilitason heikkenemistä. Ei vaikutusta sähkömagneettisilla... 
395,00 €
LogiLink
HDMI kaapeli aktiivinen 4K, 10m
Audio, video and ethernet datasiirtoon
Kullatut liitttimet
Pituus 10m
Väri musta... 
39,90 €
LogiLink
HDMI kaapeli aktiivinen 4K, 15m
Audio, video and ethernet datasiirtoon
Kullatut liitttimet
Pituus 15m
Väri musta... 
49,90 €
LogiLink
HDMI kaapeli aktiivinen 4K, 20m
Audio, video and ethernet datasiirtoon
Kullatut liitttimet
Pituus 20m
Väri musta... 
59,90 €
LogiLink
HDMI kaapeli aktiivinen 4K, 25m
Audio, video and ethernet datasiirtoon
Kullatut liitttimet
Pituus 25m
Väri musta... 
67,90 €
tech
 
Paytrail