Varaosahaku >

TUOTTEET

Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP musta 3m

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Cat 5e > 3m

Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP musta 3m
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TTH8558
Valm. tuotekoodi
94173
Toimituskulut alk.
6,70 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

Toinen pää 90 asteen kulmalla.
Kätevä ahtaissa paikoissa.

tech

Katso myös

LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 3m
Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, Ø2 mm... 
7,90 €
Ethernetkaapeli 90° kulmalla Cat 5e U/UTP musta 2,0m
Verkkokaapeli Cat 5e 90 asteen kulmalla. Ahtaisiin paikkoihin esim. serverikaappeihin. 
5,00 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 2m
·   Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, Ø2 mm... 
6,90 €
LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH 0,25m, harmaa
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288... 
4,30 €
Goobay
Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP musta 1m
Toinen pää 90 asteen kulmalla.
Kätevä ahtaissa paikoissa. 
4,20 €
LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH sininen 3m
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1... 
8,50 €
LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH punainen 0,50m
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1... 
4,90 €
Goobay
Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP valkoinen 0,25m
Toinen pää 90 asteen kulmalla.
Kätevä ahtaissa paikoissa. 
2,50 €
LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH sininen 0,50m
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1... 
4,90 €
tech
Paytrail