Varaosahaku >

TUOTTEET

Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP musta 3m

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Cat 5e > 3m

Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP musta 3m
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TTH8558
Valm. tuotekoodi
94173
Toimituskulut alk.
6,70 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

Toinen pää 90 asteen kulmalla.
Kätevä ahtaissa paikoissa.

tech

Katso myös

Goobay
Antennikaapeli 2xkulma 70dB uros naaras 1.5m
Valkoinen
2x suojaus

 
5,90 €
LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH sininen 1m
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1... 
5,90 €
LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH sininen 3m
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1... 
8,50 €
-11 %
LogiLink
Sähköjatkojohto 5-osainen kytkin, 5x CEE 7/3 + 2x USB-A
Jatkojohdossa 5 kpl schukopistoketta
     2x USB-portti, 5 V / 2,1 A (10,5 W)
     Valaistu... 
9,70 €
norm.
10,90 €
alennus
11 %
säästö
1,20 €
Saatavilla 12 kpl
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 1m
·    Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, Ø2 mm... 
5,90 €
LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH 0,25m, harmaa
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288... 
4,30 €
-10 %
Ethernetkaapeli 90° kulmalla Cat 5e U/UTP musta 2,0m
Verkkokaapeli Cat 5e 90 asteen kulmalla. Ahtaisiin paikkoihin esim. serverikaappeihin. 
4,50 €
norm.
5,00 €
alennus
10 %
säästö
0,50 €
Saatavilla 19 kpl
Goobay
Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP valkoinen 0,25m
Toinen pää 90 asteen kulmalla.
Kätevä ahtaissa paikoissa. 
2,50 €
LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH sininen 2m
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1... 
7,50 €
tech
Paytrail