Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH sininen 3m

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Cat 6 > 3m

Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH sininen 3m
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TCT2501
Valm. tuotekoodi
CQ2066S
Toimituskulut alk.
8,50 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1
AWG 27/7

 

tech

Asiakkaat ostivat myös

Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH valkoinen 5m
LogiLink
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288... 
9,50 €
Saatavilla 2 kpl
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 1m
LogiLink
·    Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH... 
5,90 €
Saatavilla 11 kpl
-37 %
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH sininen 1m
LogiLink
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288... 
3,70 €
norm.
5,90 €
alennus
37 %
säästö
2,20 €
Saatavilla 5 kpl
Ethernetkaapeli Cat6 U/UTP keltainen 1,5m
Keltainen tietoliikennekaapeli Cat6 U/UTP
Pituus 1,5m... 
3,60 €
Saatavilla 11 kpl
-47 %
Ethernetkaapeli Cat6 U/UTP keltainen 2m
LogiLink
Ethernet RJ-45 Cat6 U/UTP suojaamaton kaapeli.
AWG 24/7.
Kuparipäällysteinen alumiinikaapeli. 
2,90 €
norm.
5,50 €
alennus
47 %
säästö
2,60 €
Saatavilla 18 kpl
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 3m
LogiLink
Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH... 
7,90 €
Saatavilla 6 kpl
Cat.6 seinärasia 2 x RJ45 suojatuille ethernetkaapeleille, puhdas valkoinen
Cat.6 suojattu, seinäpistorasia soveltuu uppoasennukseen... 
8,60 €
Saatavilla 0 kpl
Tarranauhahihna, 5 kpl, monivärinen
LogiLink
Tarranauhahihna 180 mm x 20 mm, 5 kpl, monivärinen.
Johtositeet langojen... 
1,90 €
Saatavilla 4 kpl
Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP musta 3m
Goobay
Toinen pää 90 asteen kulmalla.
Kätevä ahtaissa paikoissa. 
6,70 €
Saatavilla 4 kpl
tech
Paytrail