Varaosahaku >

TUOTTEET

Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP valkoinen 0,25m

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Cat 5e > 0.25m

Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP valkoinen 0,25m
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TTH8546
Valm. tuotekoodi
94161
Toimituskulut alk.
2,50 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

Toinen pää 90 asteen kulmalla.
Kätevä ahtaissa paikoissa.

tech

Katso myös

LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH punainen 0,50m
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1... 
4,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 2m
·   Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, Ø2 mm... 
6,90 €
Saatavilla 7 kpl
LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH sininen 2m
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1... 
7,50 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 3m
Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, Ø2 mm... 
7,90 €
Saatavilla 5 kpl
Goobay
Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP valkoinen 0,50m
Toinen pää 90 asteen kulmalla.
Kätevä ahtaissa paikoissa. 
3,70 €
Saatavilla 8 kpl
LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH sininen 1m
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1... 
5,90 €
Goobay
Ethernetkaapeli 1x 90° kulmalla Cat 5e U/UTP valkoinen 5m
Toinen pää 90 asteen kulmalla.
Kätevä ahtaissa paikoissa. 
9,50 €
Delock
Delock High Speed HDMI kaapeli musta 10m 4K 30Hz
Laadukas HDMI kaapeli mustan värisenä.
Kullatut liittimet, kaapelissa kaksinkertainen suojaus.
Siirtonopeus 10.2... 
34,00 €
Saatavilla 2 kpl
LogiLink
Ethernetkaapeli Cat6 S/FTP LSZH sininen 3m
RJ45 ethernet, Cat 6 S/FTP, suojattu kaapeli, LSZH (halogeenivapaa) , kuparijohtimilla
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1... 
8,50 €
tech
Paytrail