muut verkkotuotteet

Etusivu > Verkko > muut verkkotuotteet

muut verkkotuotteet
Roline
ROLINE Cat.6 10" Patch Panel, 12 Ports, STP grey
For smaller Network Installations 10"-Patch Panels are used
This ROLINE 10"-Patchpanel offers 12 Ports
Shielded... 
40,60 €
LogiLink
Puristustyökalu RJ10/11/12/45/DEC liittimille
8P8C-RJ45, 6P6C-RJ12
6P4C-RJ11, 4P4C, 4P2C, DEC liittimille
suojatut 8P8C-RJ45 modulaariset liittimet... 
14,80 €
Goobay
Goobay RJ45 ethernet CAT 5 / CAT 6 kaapelitesteri
[csx4_linebreak]RJ11, RJ12, RJ45, ISDN, CAT5, CAT6, BNC
Data cable Analyzer for continuity checks. Allows easy... 
19,90 €
Delock
Delock RJ45 pölysuoja 10kpl
10 kappaletta pölysuojia RJ45 liittimille.
Esim. reitittimeen/kytkimeen.
Väri musta. 
4,00 €
Delock
Delock RJ45 kaapeli liitinsuoja 10kpl
RJ45 verkkokaapelin liitinsuoja.
10 kappaletta. Väri musta. 
4,00 €
Goobay
Uppoasennusrasia seinään, valk., 2xRJ45
Cat 6, suojattu
1 GB, Class E, jopa 250 MHz   
8,90 €
Goobay
Uppoasennusrasia seinään, antrasiitti., 2xRJ45
Cat 6, suojattu
1 GB, Class E, jopa 250 MHz   
8,90 €
Goobay
Uppoasennusrasia seinään, beige, 2xRJ45
Cat 6, suojattu
1 GB, Class E, jopa 250 MHz   
8,90 €
Goobay
Uppoasennusrasia seinään, ruskea, 2xRJ45
Cat 6, suojattu
1 GB, Class E, jopa 250 MHz   
8,90 €
Goobay
Uppoasennusrasia seinään, harmaa, 2xRJ45
Cat 6, suojattu
1 GB, Class E, jopa 250 MHz   
8,90 €
Goobay
Uppoasennusrasia seinään, vihreä, 2xRJ45
Cat 6, suojattu
1 GB, Class E, jopa 250 MHz   
8,90 €
Goobay
Uppoasennusrasia seinään, oranssi, 2xRJ45
Cat 6, suojattu
1 GB, Class E, jopa 250 MHz   
8,90 €
Goobay
Uppoasennusrasia seinään, punainen, 2xRJ45
Cat 6, suojattu
1 GB, Class E, jopa 250 MHz   
8,90 €
Goobay
Uppoasennusrasia seinään, musta, 2xRJ45
Cat 6, suojattu
1 GB, Class E, jopa 250 MHz   
8,90 €
Goobay
Cat5 FTP Y-adapteri
Käytetään kahden 10/100 Mbps Ethernet-yhteyden liikkumiseen samalla verkkokaapelilla käyttämällä kahta paria yhteyttä kohti.
Laitteita pitää olla... 
11,50 €
Goobay
Ultra ohut RJ45 ethernet jatkokaapeli 0,50m
Erittäin ohut ethernet jatkokaapeli, vain 0,3mm 2 x RJ45 naarasliitäntää Sopii esim. ikkunan karmin alle

Mukana 2... 
8,00 €
Goobay
Ultra ohut RJ45 ethernet jatkokaapeli 0,30m
Erittäin ohut ethernet jatkokaapeli, vain 0,3mm 2 x RJ45 naarasliitäntää Sopii esim. ikkunan karmin alle

Mukana 2... 
7,00 €
Delock
Delock kuitumuunnin 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km
Delock kuitumuunnin RJ45 / SC Specification
• For Single-Mode-Fiber, 1310 nm wavelength
• Distance... 
39,90 €
Delock
Delock 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SFP slot for 100/1000Base-X SFP module (SFP... 
65,00 €
Delock
Delock PoE+ 10/100/1000Base-T to SFP mediamuunnin
Valokuiti-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SFP slot for 1000Base-X SFP module (SFP module... 
95,00 €
Delock
Delock 1000Base-X SFP to SFP mediamuunnin
Valokuiti-mediamuunnin. • Connector:
  2 x SFP slot for 1000Base-X SFP module (SFP modules not included)
• Data... 
74,00 €
Delock
Delock 10/100/1000Base-T to SFP mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connector:
    SFP slot for 1 Gb/s SFP module (SFP module not... 
51,00 €
Delock
Delock 1000Base-LX SC SM 1310 nm 20 km mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SC Duplex connector for 1000 Base-LX
    1... 
70,00 €
Delock
Delock 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SC Duplex connector for 1000 Base-SX
    1... 
67,00 €
Delock
Delock 10GBase-R SFP+ to SFP+ mediamuunnin
10 Gigabit valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
  2 x SFP slot for 10GBase-R SFP+ module (SFP modules... 
345,00 €
Delock
Delock SFP+ moduli 10GBase-LR SM 1310 nm
SFP+ 10 Gigabit moduli. • For Single-Mode-Fiber, 1310 nm wavelength
• Up to 10 km with 9/125 µm Fiber... 
105,00 €
Delock
Delock SFP moduli 1000Base-SX MM 850 nm
1000Base-SX MM SFP moduli. • Connectors:
1 x SFP male >
1 x LC Duplex female
• Data... 
35,00 €
Delock
Delock SFP moduli 1000Base-LX SM 1310 nm
1000Base-LX SM 1310 nm moduli. • For Single-Mode-Fiber, 1310 nm wavelength
• Up to 20 km with 9/125 µm... 
35,00 €
Delock
Delock SFP moduli 1000Base-SX MM 850 nm DDM
1000Base-SX MM 850 nm DDM SFP moduli. • For Multi-Mode-Fiber, 850 nm wavelength
• Up to 550 m with 50/125... 
40,00 €
Delock
Delock SFP moduli 1000Base-LX SM 1310 nm DDM
1000Base-LX SM 1310 nm DDM SFP moduli. • For Single-Mode-Fiber, 1310 nm wavelength
• Up to 20 km with... 
45,00 €
Delock
Delock SFP+ moduli 10GBase-SR MM 850 nm
10GBase-SR MM 850 nm SFP+ moduli. • For Multi-Mode-Fiber, 850 nm wavelength
• Up to 300 m with 50/125 µm... 
55,00 €
Delock
Delock SFP moduli 1000Base-T RJ45
Module 1000Base-T RJ45 SFP moduli. • For Copper network cables (Cat.5e, 100 m)
• RJ45 jack
• Transmission... 
49,00 €
Delock
Delock SFP+ moduli 10GBase-T RJ45
10GBase-T RJ45 SFP+ moduli. • Connectors:
  1 x SFP+ male >
  1 x RJ45 jack... 
215,00 €
Goobay
RJ45 Cat6 jatkoliitin ulkokäyttöön
Ulkokäyttöön/teollisuuteen
IP68 suojaus pölylle ja vedelle
3-8mm kaapeleille
2 suojattua... 
9,90 €
tech
 
Paytrail