Delock SFP moduli 1000Base-SX MM 850 nm

Etusivu > Verkko > muut verkkotuotteet

Delock SFP moduli 1000Base-SX MM 850 nm
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TDL5673
Valm. tuotekoodi
86186
Toimituskulut alk.
35,00 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

1000Base-SX MM SFP moduli.

• Connectors:
1 x SFP male >
1 x LC Duplex female
• Data transfer rate:
Gigabit Ethernet up to 1 Gbps
• For multi-mode fiber
• Fibre: 50/125 µm
• 850 nm wavelength
• Up to 550 m
• Operating temperature: 0 °C ~ 70 °C

tech
tech
 
Paytrail