Varaosahaku >

TUOTTEET

Kuitu

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Kuitu

LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC Multimode, 0,5m
Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, erika violetti, 2... 
4,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 1m
·    Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, Ø2 mm... 
5,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 2m
·   Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, Ø2 mm... 
6,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 3m
Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, Ø2 mm... 
7,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 5m
·     Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM
LSZH, Ø2 mm... 
9,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 7,5m
·     Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
Takki: LSZH, erika... 
11,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 10m
·   Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, erika violetti, 2... 
14,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 15m
Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, erika violetti, 2... 
19,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 20m
Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, erika violetti, 2... 
24,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 30m
Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, erika violetti, 2... 
33,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 40m
Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, erika violetti, 2... 
39,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 50m
Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, erika violetti, 2... 
49,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 75m
Duplex Jumper 50/1250 µ, multimode, UPC, 850 nm, 250 dB / 0,250 dB
Kuitu: I-VH 2G 50/1250 u OM4
LSZH, Ø2... 
99,00 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 100m
Duplex Jumper 50/1250 µ, multimode, UPC, 850 nm, 250 dB / 0,250 dB
Kuitu: I-VH 2G 50/1250 u OM4
Takki: LSZH, Ø2... 
129,00 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 125m
Duplex Jumper 50/1250 µ, multimode, UPC, 850 nm, 250 dB / 0,250 dB
Kuitu: I-VH 2G 50/1250 u OM4
Takki: LSZH, Ø2... 
149,00 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 150m
Duplex Jumper 50/1250 µ, multimode, UPC, 850 nm, 250 dB / 0,250 dB
Kuitu: I-VH 2G 50/1250 u OM4
Takki: LSZH, Ø2... 
179,00 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 200m
Duplex Jumper 50/1250 µ, multimode, UPC, 850 nm, 250 dB / 0,250 dB
Kuitu: I-VH 2G 50/1250 u OM4
LSZH, Ø2... 
219,00 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 250m
Duplex Jumper 50/1250 µ, multimode, UPC, 850 nm, 250 dB / 0,250 dB
Kuitu: I-VH 2G 50/1250 u OM4
Takki: LSZH, Ø2... 
269,00 €
LogiLink
Uniboot-kuituliitäntäjohto OM4 LCD-LCD 0,5 m
Kuitu: 50/125 u multimode, OM4
Pistoke: LCD-UPC uniboot w. keraaminen holkki
Uniboot: Vaihda... 
5,30 €
LogiLink
Uniboot-kuituliitäntäjohto OM4 LCD-LCD 1,0 m
Kuitu: 50/125 u multimode, OM4
Pistoke: LCD UPC Uniboot keraamisella holkilla
Uniboot: Vaihda... 
6,80 €
LogiLink
Uniboot-kuituliitäntäjohto OM4 LCD-LCD 2,0 m
Kuitu: 50/125 u multimode, OM4
Pistoke: LCD UPC Uniboot keraamisella holkilla
Uniboot: Vaihda... 
8,10 €
LogiLink
Uniboot-kuituliitäntäjohto OM4 LCD-LCD 3,0 m
Kuitu: 50/125 u multimode, OM4
Pistoke: LCD UPC Uniboot keraamisella holkilla
Uniboot: Vaihda... 
9,40 €
LogiLink
Uniboot-kuituliitäntäjohto OM4 LCD-LCD 5,0 m
Kuitu: 50/125 u multimode, OM4
Pistoke: LCD UPC Uniboot keraamisella holkilla
Uniboot: Vaihda... 
12,00 €
LogiLink
Uniboot-kuituliitäntäjohto OM4 LCD-LCD 10m
Kuitu: 50/125 u multimode, OM4
Pistoke: LCD UPC Uniboot keraamisella holkilla
Uniboot: Vaihda... 
18,60 €
LogiLink
Uniboot-kuituliitäntäjohto OM4 LCD-LCD 15m
Kuitu: 50/125 u multimode, OM4
Pistoke: LCD UPC Uniboot keraamisella holkilla
Uniboot: Vaihda... 
24,90 €
LogiLink
Uniboot-kuituliitäntäjohto OM4 LCD-LCD 20m
Kuitu: 50/125 u multimode, OM4
Pistoke: LCD UPC Uniboot keraamisella holkilla
Uniboot: Vaihda... 
31,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > SC Multi-mode OM4 50/125 0,5m
Verkkokaupan tuote Weight: 40g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
4,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > SC Multi-mode OM4 50/125 1m
Verkkokaupan tuote Weight: 40g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
5,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > SC Multi-mode OM4 50/125 2m
Verkkokaupan tuote Weight: 50g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
6,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > SC Multi-mode OM4 50/125 3m
Verkkokaupan tuote Weight: 90g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
7,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > SC Multi-mode OM4 50/125 5m
Verkkokaupan tuote Weight: 130g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
9,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > SC Multi-mode OM4 50/125 7,5m
Verkkokaupan tuote Weight: 160g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
11,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > SC Multi-mode OM4 50/125 10m
Verkkokaupan tuote Weight: 180g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
14,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > SC Multi-mode OM4 50/125 15m
Verkkokaupan tuote Weight: 250g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
19,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > SC Multi-mode OM4 50/125 20m
Verkkokaupan tuote Weight: 350g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
24,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 0,5m
Verkkokaupan tuote Weight: 30g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
4,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 1m
Verkkokaupan tuote Weight: 40g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up... 
5,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 2m
Verkkokaapeli Weight: 50g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m Standard: DIN... 
6,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 3m
Verkkokaupan tuote Weight: 90g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
7,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 5m
Verkkokaupan tuote Weight: 130g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
9,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 10m
Verkkokaupan tuote Weight: 180g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
14,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 20m
Verkkokaupan tuote Weight: 350g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
24,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli OM4 50/125µ SC-SC 1m
Verkkokaupan tuote Weight: 40g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
5,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli OM4 50/125µ SC-SC 2m
Verkkokaupan tuote Weight: 50g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
6,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli OM4 50/125µ SC-SC 3m
Verkkokaupan tuote Weight: 50g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
7,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli OM4 50/125µ SC-SC 5m
Verkkokaupan tilaus Weight: 130g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125... 
9,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli OM4 50/125µ SC-SC 7,5m
Verkkokaupan tuote Weight: 160g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
11,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli OM4 50/125µ SC-SC 10m
Verkkokaupan tuote Weight: 180g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
14,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli OM4 50/125µ SC-SC 15m
Verkkokaupan tuote Weight: 250g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
18,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli OM4 50/125µ SC-SC 20m
Verkkokaupan tuote Weight: 350g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
24,90 €
Delock
Delock kuitumuunnin 100Base-FX SC MM 1310 nm 2 km
Delock kuitumuunnin RJ45 / SC Description
This Delock Fast Ethernet Media Converter can be used to expand your... 
39,90 €
Delock
Delock kuitumuunnin 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km
Delock kuitumuunnin RJ45 / SC Specification
• For Single-Mode-Fiber, 1310 nm wavelength
• Distance... 
39,90 €
Delock
Delock 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SFP slot for 100/1000Base-X SFP module (SFP... 
65,00 €
Delock
Delock PoE+ 10/100/1000Base-T to SFP mediamuunnin
Valokuiti-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SFP slot for 1000Base-X SFP module (SFP module... 
95,00 €
Delock
Delock 1000Base-X SFP to SFP mediamuunnin
Valokuiti-mediamuunnin. • Connector:
  2 x SFP slot for 1000Base-X SFP module (SFP modules not included)
• Data... 
74,00 €
Delock
Delock 10/100/1000Base-T to SFP mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connector:
    SFP slot for 1 Gb/s SFP module (SFP module not... 
51,00 €
Delock
Delock 1000Base-LX SC SM 1310 nm 20 km mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SC Duplex connector for 1000 Base-LX
    1... 
70,00 €
Delock
Delock 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m mediamuunnin
Valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
    1 x SC Duplex connector for 1000 Base-SX
    1... 
67,00 €
Delock
Delock 10GBase-R SFP+ to SFP+ mediamuunnin
10 Gigabit valokuitu-mediamuunnin. • Connectors:
  2 x SFP slot for 10GBase-R SFP+ module (SFP modules... 
345,00 €
LogiLink
Kuituliitin LCD / APC ilman laippaa, lasersuojauksella
Kuituliitin LCD / APC
PC-kotelo ilman laippaa
Keraamisilla hihoilla... 
2,30 €
LogiLink
Kuituliitin SC / APC ilman laippaa, lasersuojauksella
Kuituliitin SC simplex APC
PC-kotelo ilman laippaa
Keraamisella holkilla... 
2,30 €
LogiLink
FTTH-liitäntäkotelo, 2 porttia, valkoinen
FTTH-pinta-asennuskotelo on suunniteltu esimerkiksi kuitu kotiin tai kuitu työpöydälle. Se sopii täydellisesti asuin- ja... 
4,90 €
LogiLink
FTTH-liitäntäkotelo, 4 porttia, valkoinen
FTTH-pinta-asennuskotelo on suunniteltu esimerkiksi kuitu kotiin tai kuitu työpöydälle. Se sopii täydellisesti asuin- ja... 
9,90 €
LogiLink
Valokuitu, visuaalinen vikapaikannin (kuitutarkistin) 10 mW
Kompakti kynätyyppinen visuaalinen vikahaku (tunniste, kuitutarkistin) tai VFL tunnistaa monitilan tai yksimoodisen kuitulasin... 
39,90 €
LogiLink
Puhdistustikut kuituoptiikalle 1,25 mm: n liittimille 5 kpl / sarja
Nykypäivän optiset verkkokomponentit, jotka vaativat nopeita ja luotettavia puhdistusratkaisuja, kuten minimaaliset lisäyshäviöt... 
12,90 €
tech
Paytrail