Varaosahaku >

TUOTTEET

Logilink optinen kuitukaapeli OM4 50/125µ SC-SC 3m

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Kuitu > SC-SC

Logilink optinen kuitukaapeli OM4 50/125µ SC-SC 3m
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TLG10110
Valm. tuotekoodi
FP4SC03
Toimituskulut alk.
7,90 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

Verkkokaupan tuote

  • Weight: 50g
  • Duplex Jumper 50/125µ Multimode
  • Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4
  • Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø
  • Application: up to 40 Gbit/s / 125 m
  • Standard: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801
  • Quality: Each cable includes a measure protocol
tech
tech
Paytrail