Varaosahaku >

TUOTTEET

Logilink optinen kuitukaapeli LC > SC Multi-mode OM4 50/125 0,5m

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Kuitu > LC-SC

Logilink optinen kuitukaapeli LC > SC Multi-mode OM4 50/125 0,5m
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TDL6256
Valm. tuotekoodi
FP4LS00
Toimituskulut alk.
4,90 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

Verkkokaupan tuote

  • Weight: 40g
  • Duplex Jumper 50/125µ Multimode
  • Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4
  • Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø
  • Application: up to 40 Gbit/s / 125 m
  • Standard: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801
  • Quality: Each cable includes a measure protocol
tech
tech
Paytrail