Pöytätietokoneet, kannettavat tietokoneet ja tabletit
Tehdaskunnostetut uusiotietokoneet pitkällä takuulla
Teollisuuden adapterit, kaapelit, 10" ja 19" räkkituotteet
Toimisto- ja ergomiatuotteet. Värit kaikille tulostimille

Ostokset helposti verkkokaupassa sekä kivijalkamyymälässämme osoitteessa Rautatienkatu 19, Tampere. Laskutusmyynti yrityksille sopimuksen mukaan. Matkahuolto kuljettaa verkkokaupamme tilaukset. Hinnat sisältävät arvonlisäveron 25,5 %.

Kestävät Herman tarrat tulostimeen!

Voit valita tarrapaperin, joka soveltuu sisä- tai ulkokäyttöön jopa märälle tai kylmälle alustalle. Valikoimasta löytyy tarrat myös yrityksille vaikeisiin olosuhteisiin. Näiden tarrojen avulla vältät laminoinnin. Suunnittele omat tarrat selaimella tai erillisellä ohjelmalla ilmaiseksi. Hae oikea tarra-arkki. Kilpailukykyisin hinnoin laadukkaat Herma -tarra-arkit laajasta valikoimasta.


Myymme myös yrityksille laskutus ja leasing. Teollisuus, pk-yritykset, automaatio, teknologiayritykset, sähkö- ja kiinteistöalan yritykset, hotellit, seurakunnat, hyvinvointialueet, kunnat, oppilaitokset, tapahtuma- ja musiikkialan yritykset, kirjastot, yhdistykset, julkishallinto myynti@triosoft.fi.

Merkkiriippumaton tietotekniikkahuolto tietokonehuollossamme.

Isosta valikoimasta tietotekniikan lisälaitteet, luotettavat ympäristöä säästävat tehdaskunnostetut uusiotietokoneet 2 ja 3 vuoden takuulla. Ethernetkaapelit sisä- ja ulkokäyttöön, PUR ja M12-kaapelit, audiokaapelit (Toslink, XLR, DIN, RCA jne.), tietotekniikka- ja audioadapterit sekä kiinnnitystuotteet kaapeleille, Delock ja Navilock gps- ja antennituotteet , Keystone- ja DIN-kiinnitystuotteet, RS232-kaapelit ja adapterit, Xerox Colotech+ erikoispaperit, Herma tarratetiketit ja tulostustarvikkeet. Tuotteiden nopeat toimitukset ja kilpailukykyiset hinnat. Valikoimastamme laadukkaat Delock, Logilink ja Equip-tuotteet.

Kuinka voimme auttaa teitä? Jos ei löytynyt muualta, niin meiltä löytyy. Mikäli mielestänne jotain vielä olisi hyvä olla valikoimassamme, vinkatkaa palautelomakkeella.




CoreParts
CoreParts 48Wh, 6 Cell Li-ion 10.8V 4.4Ah Toshiba akku
Yhteensopiva:
Toshiba Satellite L750D, L750-17P, L750D/00K, L775-148, T130-10G... 
39,00 €
Delock
Delock Riser -kortti PCI Express x1 > 2 x PCI 9cm kaapeli, vasemmalle
Delockin PCI Express riser -kortti mahdollistaa jopa... 
85,00 €
Delock
Delock lämpötyyny 100 x 100 x 1 mm 3,2 W/mK - Low oil bleeding
Tämä Delockin lämpöä johtava tyyny sopii lämmönpoistoon esimerkiksi... 
7,50 €
Delock
Delock USB type-C 3.1 / Thunderbolt 3 telakka 4K 30Hz hopea
USB-C / Thunderbolt 3 telakka tietokoneelle laajoilla liitinvaihtoehdoilla.
Edessä 1... 
89,00 €
Delock
Delock USB 2.0 uros A > mini-B uros kulma 90° vasen 5m
Tämä Delockin USB 2.0 -kaapeli erottuu edukseen kulma USB mini-B -liittimen... 
8,00 €
-30 %
Ethernetkaapeli Cat6 U/UTP valkoinen 0,5m
Tietoliikennekaapeli CAT.6 RJ45 U / UTP 250MHz
     Suojaamaton kierretty... 
2,45 €
norm.
3,50 €
alennus
30 %
säästö
1,05 €
Saatavilla 0 kpl
Agfa
AGFAPHOTO HP CE253A (504A) MAGENTA VÄRILASERKASETTI
AGFAPHOTO RIITTOKASETTI
OEM: HP 504 A Yhteensopivuus:
HP... 
65,00 €
-19 %
Roline
ROLINE Internal SATA 3.0 Gbit/s Cable 0.5 m
The narrow high quality cable design simplifies cable, routing and installation and... 
3,65 €
norm.
4,50 €
alennus
19 %
säästö
0,85 €
Saatavilla 25 kpl
Delock
Delock Riser Card PCI Express 4.0 x16 uros - naaras kulma 30 cm
Tätä Delockin PCI Express -riser-korttia käytetään PCI... 
65,00 €
tech
Paytrail