Varaosahaku >

TUOTTEET

Keystone maskilevy, 2 LC-Duplex-sovitinta, valkoinen

Etusivu > Verkko > Keystone kytkentäpanelit ja liittimet

Keystone maskilevy, 2 LC-Duplex-sovitinta, valkoinen
Keystone maskilevy, 2 LC-Duplex-sovitinta, valkoinen
Keystone maskilevy, 2 LC-Duplex-sovitinta, valkoinen
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TKS8177
Valm. tuotekoodi
NK4024
Saatavilla
6 kpl
Toimituskulut alk.
3,90 €
sis. ALV 24,00 %
norm.
4,40 €
alennus
11 %
säästö
0,50 €
kpl

Etulevy 2 LC-duplex-sovittimella
Sopii tiedonsiirtonopeudelle jopa 10 Gbps Ethernet
LCD OS2, OM2 / 3/4/5 -kuitujen liittämiseen
2 LC-duplex-sovitinta ilman laippaa, erika-violetti
Materiaali: PC-kotelo keraamisilla hihoilla
45 ° kulmaiset portit, joissa on pölykorkit ja tyyppikilpi
Mitat: Kehys 80 x 80 mm, sisempi levy 50 x 50 mm
Väri: Valkoinen, samanlainen kuin RAL9010
Sisältö: 2 moduulia, runko, keskuslevy ja metallikiinnike
Yleiset tuotetiedot:
Korkeus: 2 cm
Leveys: 8 cm
Pituus: 8 cm

tech

Katso myös

LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 2m
·   Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, Ø2 mm... 
6,90 €
LogiLink
LCD-kuituliitin keystone-paneeliasennukseen, aqua / valkoinen
LC-duplex-liitin Keystone-paneeleille, aqua
Kuitukaapelille LC-liittimellä
Keraaminen holkki, pölysuoja... 
3,00 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC Multimode, 0,5m
Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, erika violetti, 2... 
4,90 €
tech
Paytrail