Kuituoptinen LC/LC duplex-liitin laipalla, sininen

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Kuitu > tarvikkeita

Kuituoptinen LC/LC duplex-liitin laipalla, sininen
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TKT16115
Valm. tuotekoodi
FA02LC1
Toimituskulut alk.
2,90 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

Korkealaatuisia kuituliittimiä voidaan käyttää optisissa kuitujärjestelmissä, joissa on yksi tai useampi tulokuitu ja yksi tai useampi lähtökuitu. Adapterit soveltuvat kuitujen jakeluyksiköihin, kuten liitospaneeleihin ja seinäkoteloihin. Jokainen kuituadapteri sopii tiukasti määrättyihin koloihin ja sitä käytetään kuituliitäntöjen liittämiseen yhteen turvallisesti kuitujakeluyksikön sisällä.

Kuituadapteri LC Duplex
Muovikotelo laipalla
Keraamisella holkilla
Väri: Sininen (OS1/2)

tech
tech
Paytrail