Varaosahaku >

TUOTTEET

Delock 10" kuituoptiikkapaneeli 12-porttinen LC Duplex 1U sininen/musta

Etusivu > Verkko > 10" räkkituotteet

Delock 10" kuituoptiikkapaneeli 12-porttinen LC Duplex 1U sininen/musta
Delock 10" kuituoptiikkapaneeli 12-porttinen LC Duplex 1U sininen/musta
Delock 10" kuituoptiikkapaneeli 12-porttinen LC Duplex 1U sininen/musta
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TDL13547
Valm. tuotekoodi
66765
Toimituskulut alk.
34,50 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

Delockin patch-paneeli on varustettu kahdellatoista LC Duplex -kuituoptisella liittimellä ja sopii asennettavaksi 10 tuuman verkkokaappiin. LC Duplex -liittimillä kuituoptiset urosliittimet voidaan helposti liittää toisiinsa.
Metallinen rakenne.

• Connectors:
  12 x LC Duplex female >
  12 x LC Duplex female
• For single-mode fiber
• Ceramic sleeve
• With dust cover
• Colour: blue
• For mounting in 10″ network cabinet, 1U
• 12 ports with LC Duplex couplers
• Housing material: metal
• Housing colour: black
• Dimensions (LxWxH): ca. 254 x 44 x 10 mm

tech
tech
Paytrail