Varaosahaku >

TUOTTEET

Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 40m

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Kuitu > LC-LC

Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 40m
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TLG10091
Valm. tuotekoodi
FP4LC40
Toimituskulut alk.
39,90 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

Duplex Jumper 50 / 125µ Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125 u OM4
LSZH, erika violetti, 2 mm Ø
Käyttö: jopa 40 Gbit / s / 125 m
Vakio: DIN EN 50173-1 ja IEC / ISO 11801
Laatu: Jokainen kaapeli sisältää mittausprotokollan

tech

Katso myös

LogiLink
Keystone Panel 1U, 24 Ports, suojattu, harmaa
Napsautettavat patch-paneelit sopivat kaikkiin tavallisiin 19 tuuman telineisiin tai koteloihin, ja niissä on sisäänrakennettu takakaapelin... 
16,90 €
LogiLink
Cat.6A Keystone Jack STP AWG22-26 17,2 mm leveä
Cat.6A RJ45 Keystone Jack (moduuli)
Luokka 6A, luokka EA, 500 MHz, 10 Gibabitin Ethernet
TIA... 
3,00 €
Ethernetkaapeli Cat.6A S/FTP (PiMF) harmaa 100m
Laadukas Ethernet kaapeli.
Ei liittimiä.
Väri harmaa. Specification CAT 6a Shielding class S/FTP (PiMF) AWG... 
79,90 €
LogiLink
Ethernet asennuskaapeli Cat.7A 1200MHz Cable 100m, Duplex, Solid, violet
LogiLink-luokan 7A huippuluokan kaapelit valmistetaan Euroopassa ISO IEC 61156 -vaatimusten mukaisesti. Se on paras valinta tulevaisuuden... 
145,00 €
tech
Paytrail