Varaosahaku >

TUOTTEET

Ethernetkaapeli Cat.6A 10G S/FTP PIMF Harmaa, 50,00m

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Cat 6a > 20m+

Ethernetkaapeli Cat.6A 10G S/FTP PIMF Harmaa, 50,00m
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TLG1007
Valm. tuotekoodi
CQ3142S
Toimituskulut alk.
44,90 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

RJ45 Ethernet kaapeli Cat.6A S/FTP, tuplasuojaus, myös parit
10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit)
Suojattu kaapeli
Kuparia
LSZH halogeenivapaa,
ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-C.2

Yritykset: pyytäkää tukkuhintatarjous

tech

Katso myös

LogiLink
Optinen äänikaapeli Toslink M - M 1m
Digitaalinen äänikaapeli laitteiden kytkemiseen (esim. TV vahvistimeen). Liitin Toslink.
Pituus 1 m. 
4,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 50m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m Standard: DIN... 
49,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 10m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
14,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 3m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
7,90 €
LogiLink
Keystone Coupler Fibre LC-Duplex Multimode, aqua
LC duplex female to LC duplex female adapter For multimode fiber with LC Connector Ceramic sleeve, with dust cover Dimensions ca. 29 x 21.3 x 16.6 mm Snap-in mounting, without... 
3,00 €
Delock
Delock 4-pin audiokaapeli uros-uros 3m
4-pin audiokaapeli yhteensopiva iPhone sekä muiden älypuhelimien kanssa.
Pituus 3,0 m. Kullatut liittimet.

 
8,00 €
-14 %
LogiLink
Optinen äänikaapeli Toslink M - M 10m
Tarjoushinta verkkokaupan tilaukselle. Digitaalinen äänikaapeli laitteiden kytkemiseen (esim. TV vahvistimeen). Liitin Toslink.
Pituus 10 m. 
11,90 €
norm.
13,90 €
alennus
14 %
säästö
2,00 €
Delock
Delock 4-pin audiokaapeli uros-uros 1m
4-pin audiokaapeli yhteensopiva iPhone sekä muiden älypuhelimien kanssa.
Pituus 1,0 m. Kullatut liittimet.

 
5,00 €
LogiLink
Optinen äänikaapeli Toslink M - M 2m
Digitaalinen äänikaapeli laitteiden kytkemiseen (esim. TV vahvistimeen). Liitin Toslink.
Pituus 2 m. 
7,00 €
tech
Paytrail