3G/4G/5G-tuotteet

Etusivu > Verkko > 3G/4G/5G-tuotteet

Delock N plug > SMA jack
Delock
N - SMA liitin adapteri. • N plug
• SMA jack
• Runko messinkiä niklattu
• Messinkipintainen niklattu
• Pituus: 30,00... 
8,20 €
Delock N plug > SMA plug
Delock
N - SMA liitin adapteri. • N plug
• SMA plug
• Runko messinkiä niklattu
• Messinkipintainen niklattu
• Pituus: 36,60... 
8,50 €
Delock N plug > SMB plug
Delock
• N plug
• SMB plug
• Nikkelipinnoitettu messinki
• Pin: Messinki Nikkelipinnoitettu
• Impedanssi: 50... 
7,90 €
Delock N plug > TNC jack
Delock
N - TNC liitin adapteri. • Liittimet:
   1 x N plug
   1 x TNC jack
• Pituus: n. 34,20 mm
• Halkaisija: n. 20,00... 
8,50 €
Delock N plug > TNC plug
Delock
N - TNC liitin adapteri. • N plug
• TNC plug
• Runko messinkiä niklattu
• Messinkipintainen niklattu
• Pituus: 37,3... 
11,00 €
Delock RP-SMA Jack Bulkhead > TS-9 Plug 200 mm kaapeli
Delock
RP-SMA Jack Bulkhead > TS-9 Plug adapterikaapeli 20cm. RP-SMA jack bulkhead uros
TS-9 plug uros
Kaapelin pituus: 200... 
17,00 €
Delock RP-SMA jack > RP-SMA jack
Delock
RP-SMA liitin. • RP-SMA jack
• RP-SMA jack
• Messinki kullattu
• Pituus: 17,15 mm
• Halkaisija: HEX... 
6,90 €
Delock RP-SMA jack > RP-TNC plug
Delock
RP-SMA - RP-TNC liitin adapteri. • RP-SMA jack
• RP-TNC plug
• Pituus: 28 mm
• Impedanssi: 50 ohm
• Pyälletty... 
6,00 €
Delock RP-SMA jack > SMA jack
Delock
RP-SMA - SMA liitin adapteri. • Liitin:
   1 x RP-SMA jack
   1 x SMA jack
• Kotelon materiaali: fosforipronssi kullattu... 
8,90 €
Saatavilla 1 kpl
Delock RP-SMA jack > SMA plug
Delock
RP-SMA - SMA liitin adapteri. Liittimet:
1 x RP-SMA-jack uros
1 x SMA-plug uros
Kotelon materiaali: C6801 messinki kullattu
Impedanssi: 50... 
9,90 €
Saatavilla 3 kpl
Delock RP-SMA plug > RP-SMA jack 10GHz, 90 asteen kulmalla
Delock
RP-SMA liitin. • Liittimet:
   1 x RP-SMA plug
   1 x RP-SMA jack 90°
• Kotelo: messinki kullattu... 
12,50 €
Delock RP-SMA plug > RP-SMA plug
Delock
RP-SMA liitin. Liittimet:
1 x RP-SMA plug naaras
1 x RP-SMA plug naaras
Kullattu berylliumkupari
Impedanssi: 50... 
9,90 €
Saatavilla 1 kpl
Delock RP-SMA plug > RP-SMA plug 10GHz, 90 asteen kulma
Delock
RP-SMA liitin. • Liittimet:
   1 x RP-SMA plug
   1 x RP-SMA plug 90°
• Kotelo: messinki kullattu... 
12,00 €
Delock RP-SMA plug > RP-TNC jack
Delock
RP-SMA - RP-TNC liitin adapteri. • RP-SMA plug
• RP-TNC jack
• Pituus: 27 mm
• Impedanssi: 50 ohm... 
6,90 €
Delock RP-SMA plug > SMA jack
Delock
RP-SMA - SMA liitin adapteri. • RP-SMA plug naaras
• SMA jack naaras
• Messinki kullattu
• Pituus: 18,00 mm
• Halkaisija: HEX... 
7,50 €
Saatavilla 1 kpl
Delock RP-SMA plug > SMA jack 10GHz
Delock
RP-SMA - SMA liitin adapteri. • Liittimet:
   1 x RP-SMA plug
   1 x SMA jack
• Kotelo: messinki kullattu
• Kierretyyppi: 1/4" - 36... 
10,90 €
Delock RP-SMA plug > SMA plug 10GHz
Delock
RP-SMA - SMA liitin adapteri. • Liittimet:
   1 x RP-SMA plug
   1 x SMA plug
• Kotelo: messinki kullattu
• Sisäkierre: 1/4" - 36... 
10,90 €
Delock RP-SMA plug > SMA plug kullattu C6801
Delock
RP-SMA - SMA liitin adapteri. Liittimet:
1 x RP-SMA-plug
1 x SMA-plug
Kotelon materiaali: Kullattu C6801-messinki
Pituus: noin... 
10,50 €
Saatavilla 2 kpl
Delock RP-SMA plug > SMA plug, 90 asteen kulma
Delock
RP-SMA - SMA liitin adapteri. 90 asteen kulmalla. • Liittimet:
   1 x RP-SMA plug
   1 x SMA plug 90°
• Kotelo: messinki... 
6,90 €
Delock RP-TNC plug > SMA plug
Delock
RP-TNC - SMA liitin adapteri. • RP-TNC plug
• SMA plug
• Runko: messinki kullattu / niklattu
• Pituus: 26,70 mm
• Halkaisija: 15,00... 
5,90 €
Delock SMA jack > MCX jack 10GHz
Delock
SMA - MCX liitin adapteri. • Liittimet:
   1 x SMA jack
   1 x MCX jack
• Kotelo: messinki kullattu
• Kierretyyppi: 1/4" - 36... 
10,50 €
Delock SMA jack > MCX plug 10GHz
Delock
SMA - MCX liitin adapteri. • Liittimet:
   1 x SMA jack
   1 x MCX plug
• Kotelo: messinki kullattu
• Kierretyyppi: 1/4" - 36... 
14,00 €
Delock SMA jack > RP-SMA jack 10GHz, 90 asteen kulmalla
Delock
SMA - RP-SMA liitin adapteri, 90 asteen kulmalla. • Liittimet:
   1 x SMA jack
   1 x RP-SMA jack 90°
• Kotelo: messinki... 
10,50 €
Delock SMA jack > SMA jack
Delock
SMA liitin adapteri. • SMA jack naaras
• SMA jack naaras
• Messinki kullattu
• Pituus: 17,35 mm
• Halkaisija: 8,00... 
5,00 €
Saatavilla 1 kpl
Delock SMA jack > SMA jack 10GHz
Delock
SMA liitin. • Liittimet:
   1 x SMA jack
   1 x SMA jack
• Kotelo: messinki kullattu
• Kierretyyppi: 1/4" - 36... 
10,00 €
Delock SMA jack > SMA jack 10GHz, 90 asteen kulmalla
Delock
SMA liitin 90 asteen kulmalla. • Liittimet:
   1 x SMA jack
   1 x SMA jack 90°
• Kotelo: messinki... 
10,50 €
Delock SMA jack > SMA plug > SMA jack T-liitin
Delock
SMA T-liitin adapteri. • SMA jack
• SMA plug
• SMA jack
• T-muoto
• Impedanssi: 50... 
12,50 €
Delock SMA jack > SMB jack
Delock
SMA - SMB liitin adapteri. • SMA jack
• SMB jack
• Runko messinki kullattu
• Neula messinki kullattu
• Pituus: 18,60... 
4,50 €
Delock SMA jack bulkhead > TS-9 plug 20 cm adapteri
Delock
SMA jack -> TS-9 plug adapterikaapeli. • TS-9 plug uros
• SMA Jack bulkhead naaras
• Kaapelin pituus: 200 mm... 
11,50 €
Saatavilla 2 kpl
Delock SMA jack bulkhead > TS-9 plug RG-174 20 cm adapteri
Delock
SMA jack -> TS-9 plug adapterikaapeli. Liittimet:
1 x SMA-jack naaras >
1 x TS-9 plug uros
Kierretyyppi: 1/4" - 36... 
9,90 €
Delock SMA plug > RP-SMA plug 10GHz, 90 asteen kulmalla
Delock
SMA - RP-SMA liitin adapteri, 90 asteen kulmalla. • Liittimet:
   1 x SMA plug
   1 x SMA plug 90°
• Kotelo: messinki... 
12,00 €
Delock SMA plug > SMA jack
Delock
SMA liitin adapteri. Liittimet:
1 x SMA plug uros
1 x SMA jack naaras
Kotelon materiaali: messinki C6801 kullattu
Pituus: n. 18,1... 
9,00 €
Saatavilla 2 kpl
Delock SMA plug > SMA jack 10GHz
Delock
SMA liitin. • Liittimet:
   1 x SMA plug
   1 x SMA jack
• Kotelo: messinki kullattu
• Kierretyyppi: 1/4" - 36... 
11,00 €
Delock SMA plug > SMA plug
Delock
SMA liitin. • SMA plug uros
• SMA plug uros
• Messinki kullattu
• Pituus: n. 22,00 mm
• Halkaisija: HEX... 
7,50 €
Saatavilla 2 kpl
Delock SMA plug > SMA plug 10GHz
Delock
SMA liitin. • Liittimet:
   1 x SMA plug
   1 x SMA plug
• Kotelo: messinki kullattu
• Sisäkierre: 1/4" - 36... 
8,50 €
Delock SMA plug > SMA plug 10GHz, 90 asteen kulmalla
Delock
SMA liitin 90 asteen kulmalla. • Liittimet:
   1 x SMA plug
   1 x SMA plug 90°
• Kotelo: messinki... 
12,00 €
Delock SMA plug > SMA plug > SMA jack T-liitin
Delock
SMA T-liitin adapteri. • SMA plug
• SMA plug
• SMA jack
• T-muoto
• Impedanssi: 50... 
9,50 €
Saatavilla 1 kpl
Delock SMA plug > SMA plug, 90 asteen kulmalla
Delock
SMA liitin. • Liittimet:
   1 x SMA plug
   1 x SMA plug
• Impedanssi: 50 ohm
• 90° kulmassa... 
7,50 €
Saatavilla 4 kpl
Delock SMA plug terminaattori DC short circuit 37,50 Ohm
Delock
• SMA plug
• Impedanssi: 37,5 Ohm
• Materiaali: messinki
• Kontaktimateriaali: messinki kullattu... 
17,00 €
Delock Shark Fin -antenni, jossa LTE + WLAN + GNSS -multiband
Tämä Delockin monikaista -antenni on suunniteltu asennettavaksi auton katolle.
Niin kutsutussa shark fin -antenissa on kolme... 
83,00 €
Delock TNC jack > SMA plug
Delock
TNC - SMA liitin adapteri. • Liittimet:
   1 x TNC jack
   1 x SMA plug
• Kotelo: messinki niklattu
• Impedanssi: 50... 
6,00 €
Delock ZigBee-antenni, monisuuntainen Bluetooth, GSM, LTE, UMTS, WLAN IEEE 802.11 b/g/n RP-SMA, 1 ~ 4.3 dBi, monisuuntainen musta
Delock
Tämä Zigbee-moniantenni voidaan liittää laitteeseesi RP-SMA-liitännällä signaalien... 
14,00 €
Delock antennikaapeli N Plug > SMA Plug RG-142 40 cm
Delock
N - SMA antennikaapeli. • N plug uros
• SMA plug uros
• Kaapelityyppi: RG-142 pienihäviö
• Kaapelin... 
39,00 €
Delock antennikaapeli N plug > N jack LMR195 3 m
Delock
• N plug uros
• N jack naaras
• Kaapelityyppi: LMR195
• Kaapelin vaimennus: 0,59 dB per metri @ 2,4... 
25,00 €
Delock antennikaapeli N plug > N jack LMR195 6 m
Delock
• Liittimet:
   1 x N plug uros >
   1 x N jack naaras
• Impedanssi: 50 ohm
• Kaapelityyppi: LMR195, RF195... 
39,00 €
Delock antennikaapeli N plug > N plug LMR195 1 m
Delock
• Liitin:
   2 x N plug uros
• Kaapelityyppi: LMR195
• Impedanssi: 50 ohm
• Kaapelin... 
25,00 €
Delock antennikaapeli N plug > RP-SMA plug CFD200 0.5 m
Delock
N - RP-SMA antennikaapeli. • Liittimet:
     1 x N plug uros
     1 x RP-SMA plug naaras
• Impedanssi: 50... 
14,90 €
Delock antennikaapeli N plug > RP-SMA plug CFD200 1 m
Delock
N - RP-SMA antennikaapeli. • Antennin jatkojohto
• Liittimet: N plug uros > RP-SMA pug naaras
• Kaapelityyppi: CFD200... 
16,50 €
Delock antennikaapeli N plug > RP-SMA plug CFD200 1.5 m
Delock
N - RP-SMA antennikaapeli. • Liittimet:
   1 x N plug uros >
   1 x RP-SMA plug naaras
• Impedanssi: 50... 
18,90 €
Delock antennikaapeli N plug > RP-SMA plug CFD200 2 m
Delock
N - RP-SMA antennikaapeli. • Antennin jatkojohto
• Liittimet: N plug uros > RP-SMA plug naaras
• Kaapelityyppi: CFD200... 
14,90 €
Delock antennikaapeli N plug > RP-SMA plug CFD400 LLC400 1 m
Delock
Tämä korkealaatuinen koaksiaalikaapeli varmistaa radiotaajuustekniikan komponenttien luotettavan kytkennän. Sille on ominaista erittäin alhainen... 
60,00 €
Delock antennikaapeli N plug > RP-SMA plug CFD400 LLC400 10 m
Tämä korkealaatuinen koaksiaalikaapeli varmistaa radiotaajuustekniikan komponenttien luotettavan kytkennän. Sille on ominaista erittäin alhainen... 
130,00 €
Delock antennikaapeli N plug > RP-SMA plug CFD400 LLC400 2 m
Delock
Tämä korkealaatuinen koaksiaalikaapeli varmistaa radiotaajuustekniikan komponenttien luotettavan kytkennän. Sille on ominaista erittäin alhainen... 
65,00 €
Delock antennikaapeli N plug > RP-SMA plug CFD400 LLC400 3 m
Delock
Tämä korkealaatuinen koaksiaalikaapeli varmistaa radiotaajuustekniikan komponenttien luotettavan kytkennän. Sille on ominaista erittäin alhainen... 
85,00 €
Delock antennikaapeli N plug > RP-SMA plug CFD400 LLC400 5 m
Delock
Tämä korkealaatuinen koaksiaalikaapeli varmistaa radiotaajuustekniikan komponenttien luotettavan kytkennän. Sille on ominaista erittäin alhainen... 
94,00 €
Delock antennikaapeli N plug > SMA plug CFD200 10 m
Delock
N - SMA antennikaapeli. • Liittimet:
   N plug uros
   SMA plug uros
• Kaapelityyppi: CFD200
• Vaimennus:
   2,4... 
30,50 €
Delock antennikaapeli N plug > SMA plug CFD200 15 m
Delock
N - SMA antennikaapeli. • Liittimet:
   1 x N plug uros
   1 x SMA plug uros
• Kaapelityyppi: CFD200... 
65,00 €
Delock antennikaapeli N plug > SMA plug CFD200 2.5 m
Delock
N - SMA antennikaapeli • Liittimet:
   N plug uros
   SMA plug uros
• Kaapelityyppi: CFD200
• Vaimennus:
   2,4... 
17,90 €
Delock antennikaapeli N plug > SMA plug CFD200 5 m
Delock
N - SMA antennikaapeli. • Liittimet:
   1 x N plug uros >
   1 x SMA plug uros
• Impedanssi: 50... 
35,00 €
Delock antennikaapeli N plug > SMA plug CFD200 7.5 m
Delock
N - SMA antennikaapeli. • Liittimet:
   1 x N plug uros >
   1 x SMA plug uros
• Impedanssi: 50... 
29,50 €
tech
Paytrail