Varaosahaku >

TUOTTEET

elektroniikan oheislaitteet

Etusivu > Teollisuus/Medical tuotteet > elektroniikan oheislaitteet

Muunnin 1 x sarja RS-232 DB9 naaras 1 x sarja RS-422/485 DB9 uros ESD-suojauksella 15 kV
Delockin RS-232 - RS-422/485 -muunnin soveltuu kaikille sarjaliitännöille, esim. koneen ohjaimissa, kenttäväyläjärjestelmissä, mittauslaitteissa, tietokoneissa, tulostimissa... 
15,90 €
Muunnin 1 x Serial RS-232 DB9 - 1 x Serial RS-485, ESD-suoja 15 kV ylijännitesuoja 600 W
Tämä Delockin RS-232 - RS-485 -muunnin sopii kaikille sarjaliitännöille, esim. koneen ohjaimissa, kenttäväyläjärjestelmissä, mittauslaitteissa, tietokoneissa, tulostimissa... 
16,70 €
Muunnin 1 x sarja RS-232 DB9 1 x sarja RS-485, ESD-suoja 15 kV
Tämä Delockin RS-232 - RS-485 -muunnin sopii kaikille sarjaliitännöille, esim. koneen ohjaimissa, kenttäväyläjärjestelmissä, mittauslaitteissa, tietokoneissa, tulostimissa... 
16,50 €
Muunnin 1 x Sarja RS-232 - 1 x Sarja RS-422/485 ESD-suojauksella 15 kV ylijännitesuoja 600 W ja 3 kV eristys laajennettu lämpötila-alue
Tämä Delockin RS-232 - RS-485/422 -muunnin sopii kaikille sarjalaitteille, esim. koneen ohjaimissa, kenttäväyläjärjestelmissä, mittalaitteissa, tulostimissa... 
108,00 €
Muunnin Ethernet LAN TCP / IP> Sarja RS-232
Delockin Delockin TCP / IP Ethernet - RS-232 -muuntimen avulla voit integroida ja ohjata RS-232-pohjaisia sarjalaitteita verkon... 
119,00 €
RS-232-kytkin ja jakaja 1 x Serial DB9 - 2 x USB 2.0 Type-B kaksisuuntainen
Tämä Delockin kaksisuuntainen RS-232-kytkin ja jakaja yhdistää yhden sarjalaitteen, kuten tulostimen, mittalaitteen jne., Kahdella... 
62,00 €
Delock
Delock Mini PCIe I/O 1 x USB 2.0 A-naaras
Tämä Delockin Mini PCIe -moduuli laajentaa järjestelmääsi yhdellä USB 2.0 -portilla. Voit liittää erilaisia USB-laitteita, kuten... 
18,00 €
Saatavilla 5 kpl
ROLINE Industrial Switch, 7x RJ-45, 1x SC, unmanaged
Nopea Ethernet-kytkin 7x 10 / 100Base-T -portilla ja 1x 100Base-FX -portilla
Laaja käyttölämpötila-alue kriittiselle... 
221,00 €
Roline
MEAN WELL DR-45-24 DIN-kiskovirtalähde, 45W 24V DC
DIN kiskovirtlähde esim. Roline teollisuuskytkimille
Tyyppi: jatkuva virranrajoitus
DIN-kiskoasennus... 
39,00 €
Roline
ROLINE Industrial Managed 8-Port L2 Gigabit Ethernet Switch
ROLINE Industrial Managed 8-porttinen L2 Gigabit Ethernet -kytkin, joka mahdollistaa jopa 8 kuparipohjaisten Ethernet-laitteiden liitäntää
Tarjoaa... 
357,00 €
ROLINE Industrial Converter RS232 - Multimode Optical Fiber, ST
Muunnin tukee läpinäkyvää muunnosta paitsi RS-232-datalinjoille myös kaikille RS-232-ohjaussignaaleille. Se tukee myös... 
179,00 €
Roline
ROLINE Industrial Converter RS232 - Multimode Optical Fiber, SC
Muunnin on suunniteltu tarjoamaan mahdollisimman monipuolinen liitäntä 2 RS-232-sarjalaitteen välillä valokaapelia käyttäen.

Muunnin... 
179,00 €
Roline
ROLINE Industrial Converter 10/100Base-T - Multimode Optical Fiber, ST
Tukee langan nopeutta kuparista kuituun muuntamista nopeudelle 10 / 100Mbit / s ja mediatyypeille
Tukee automaattista... 
159,00 €
Roline
ROLINE Industrial Ethernet to Serial Media Converters (RS-232), 1x SFP
Verkkomuuntaja Ethernetistä (RJ-45) sarjaan (RS-232) käytettäväksi teollisuusympäristöissä - mukaan lukien ylimääräinen SFP-portti!

Ethernet-liitäntä tarjoaa... 
299,00 €
Delock
USB 2.0 Camera 2.1 megapixel 100° fix focus
Delockin USB 2.0 -kamera tarjoaa pienikokoisen rakenteen korkean resoluution ja pienen virrankulutuksen. Se soveltuu erinomaisesti... 
71,00 €
Delock
USB 2.0 kameramoduli 3.14 mega pixel 48° V5 fix focus
Delock USB 2.0 -kameramoduuli tarjoaa pienikokoisen rakenteen pienen virrankulutuksen ja korkean resoluution. Se on ihanteellinen asennettavaksi... 
53,00 €
Delock
USB 2.0 kameramoduli 3.14 mega pixel 80° V5 fix focus
Delock USB 2.0 -kameramoduuli tarjoaa pienikokoisen rakenteen pienen virrankulutuksen ja korkean resoluution. Se on ihanteellinen asennettavaksi... 
53,00 €
Delock
USB 2.0 IR kameramoduli 3.14 mega pixel 48° V5 fix focus
Delock USB 2.0 -kameramoduuli tarjoaa pienikokoisen rakenteen pienen virrankulutuksen ja korkean resoluution. Se on ihanteellinen asennettavaksi... 
53,00 €
tech
Paytrail