Varaosahaku >

TUOTTEET

din kisko oheislaitteet

Etusivu > Teollisuus/Medical tuotteet > din kisko oheislaitteet

Delock
Ulkoinen teollisuus Hub 4 x USB 3.0 Type-A, 15 kV ESD suojaus DIN kiskoon
Sopii asennattavaksi 35mm DIN kiskoon
Mukana asennustarvikkeet ja USB A-B kaapeli Description This solid industry capable USB hub by Delock can be... 
92,00 €
Delock
Ulkoinen teollisuus Hub 7 x USB 3.0 Type-A, 15 kV ESD suojaus DIN kiskoon
DIN asennuskiskoon 35mm
Mukana tarvikkeet ja USB A-B kaapeli Description This solid industry capable USB hub by Delock can be connected to a computer... 
148,00 €
Delock
Ulkoinen teollisuus Hub 10 x USB 3.0 Type-A, 20 kV ESD protection DIN kiskoon
Asennus 35mm DIN kiskoon
USB Hub DIN asennuskiskoon
Mukana tarvikkeet ja USB A-B kaapeli Description This solid... 
211,00 €
Delock
Gigabit Ethernet kytkin 4 Port + 1 SFP, DIN kiskoasennus
Gigabit switch 4 porttia
Asennus DIN kiskoon tai seinään
1 kpl SFP paikka Description This Gigabit Ethernet... 
177,00 €
Delock
Gigabit Ethernet kytkin 4 Port PoE + 1 SFP, DIN kiskoasennus
Gigabit PoE-kytkin 4 porttia
Asennus DIN kiskoon tai seinään Description This Gigabit Ethernet Switch by Delock can be... 
236,00 €
Delock Keystone kytkentäpaneeli 12 Port harmaa
Kiinnitys mahdollista myös DIN kiskoon
Saatavana myös mustana. Sama hinta. Description This patch panel by Delock can be used as a junction box on... 
12,30 €
Delock Keystone kytkentäpaneeli 8 Port harmaa
Kiinnitys kätevästi myös DIN kiskoon Saatavana myös mustana. Kysy tilatessa. Description This patch panel by Delock can be used as a junction box on the wall or in enclosures. Additionally, clips for... 
11,90 €
Delock
Optisille kuitukaapeleille kytkentäboxi DIN kiskoon 4 x SC Simplex tai LC Duplex
Kytkentäboxi asennetaan 35mm DIN kiskoon Description This fiber optical junction box by Delock can accommodate up to four... 
7,60 €
Delock
Optisille kuitukaapeleille kytkentäboxi DIN kiskoon 4 x SC Simplex tai LC Duplex
Sopii 35mm DIN kiskoille
Mukana ruuvit ja tarvikkeet Description This fiber optical junction box by Delock can... 
7,70 €
Delock
Optisille kuitukaapeleille kytkentäboxi DIN kiskoon 2 x SC Simplex tai LC Duplex
Kiinnitetään 35mm DIN kiskoon Description This fiber optic junction box by Delock can accommodate up to two SC Simplex or... 
4,80 €
LogiLink
Digitaalinen aikakytkin DIN-kiskoille
Digitaalinen aikakytkin DIN-kiskoille
LogiLinkin DIN-Rail-aikakytkimillä voit ohjata mitä tahansa sähköasennusta, kuten... 
14,90 €
LogiLink
FTTH-liitäntäkotelo, 4 porttia, valkoinen
FTTH-pinta-asennuskotelo on suunniteltu esimerkiksi kuitu kotiin tai kuitu työpöydälle. Se sopii täydellisesti asuin- ja... 
9,90 €
tech
Paytrail