Varaosahaku >

TUOTTEET

LC-ST

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Kuitu > LC-ST

Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 0,5m
Verkkokaupan tuote Weight: 30g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
4,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 1m
Verkkokaupan tuote Weight: 40g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up... 
5,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 2m
Verkkokaapeli Weight: 50g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m Standard: DIN... 
6,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 3m
Verkkokaupan tuote Weight: 90g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
7,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 5m
Verkkokaupan tuote Weight: 130g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
9,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 10m
Verkkokaupan tuote Weight: 180g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
14,90 €
Logilink optinen kuitukaapeli LC > ST Multi-mode OM4 50/125 20m
Verkkokaupan tuote Weight: 350g Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m... 
24,90 €
tech
Paytrail