Varaosahaku >

TUOTTEET

ROLINE Industrial Converter 10/100Base-T - Multimode Optical Fiber, ST

Etusivu > Teollisuus/Medical tuotteet > elektroniikan oheislaitteet

ROLINE Industrial Converter 10/100Base-T - Multimode Optical Fiber, ST
Tuotemerkki
Tuotekoodi
TRL11615
Valm. tuotekoodi
21.13.1142
Toimituskulut alk.
159,00 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

Tukee langan nopeutta kuparista kuituun muuntamista nopeudelle 10 / 100Mbit / s ja mediatyypeille
Tukee automaattista neuvottelua 10 / 100Mbps tai pakotettua tilaa TP-kupariportissa
Automaattinen MDI / MDI-X-jakotoiminto TP-kupariportissa
Tarjoa linkin vian läpivientitoiminto
Anna kattavat manuaaliset määritysasetukset
Läpinäkyvä muunnos 802.1Q VLAN-koodatuksi paketiksi
Tarjoaa Far End Fault -toiminnon FX (kuitu) -portissa
Alhainen virrankulutus
Teho: Tulo: 7-30 VDC, Kulutus: 2,6 W (maks.)
Käyttölämpötila: - 10 ° C - +70 ° C
DC-tulo riviliittimen tai DC-pistokkeen kautta (6,3 mm / 2,0 mm)
Tukee DIN-kiskoasennusta
Teollisuuden mitoitettu päästö ja häiriönsieto
Mitat: 28 x 82 x 95 mm (LxSxK)
Kuten virtalähde, suosittelemme 21.13.1226

Kuitu Multimode
Ethernet-kuitustandardi 100Base-FX
Maks. alue 50 µm kuitua 2 km
Maks. alue 62,5 µm kuitu 2 km
Ylläpito Ei
Tekninen erityisyys - 10 ºC - + 70 ºC

tech
tech
Paytrail