Varaosahaku >

TUOTTEET

Kuitu

Etusivu > Kaapelit ja adapterit > verkkokaapelit ethernet ja kuitu > Kuitu

LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC Multimode, 0,5m
Optinen kuitukaapeli, monimuoto Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125... 
4,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 1m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
5,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 2m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
6,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 3m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
7,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 5m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
9,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 7,5m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
11,90 €
LogiLink
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 10m
·         Optinen kuitukaapeli, monimuoto ·         Duplex Jumper 50/125µ Multimode ·         Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 ·         Jacket: LSZH, erika... 
14,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 15m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/1250µ Multimode, UPC, 850 nm, 250 dB/0.250 dB Fiber: I-VH 2G 50/1250µ OM4 Jacket: LSZH, Ø2 mm Application: up to 40 Gbps / 125... 
19,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 20m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/1250µ Multimode, UPC, 850 nm, 250 dB/0.250 dB Fiber: I-VH 2G 50/1250µ OM4 Jacket: LSZH, Ø2 mm Application: up to 40 Gbps / 125... 
24,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 30m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m Standard: DIN... 
33,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 40m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m Standard: DIN... 
39,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 50m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/125µ Multimode Fiber: I-VH 2G 50/125µ OM4 Jacket: LSZH, erika violet, 2 mm Ø Application: up to 40 Gbit/s / 125 m Standard: DIN... 
49,90 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 75m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/1250µ Multimode, UPC, 850 nm, 250 dB/0.250 dB Fiber: I-VH 2G 50/1250µ OM4 Jacket: LSZH, Ø2 mm Application: up to 40 Gbps / 125... 
99,00 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 100m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/1250µ Multimode, UPC, 850 nm, 250 dB/0.250 dB Fiber: I-VH 2G 50/1250µ OM4 Jacket: LSZH, Ø2 mm Application: up to 40 Gbps / 125... 
129,00 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 125m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/1250µ Multimode, UPC, 850 nm, 250 dB/0.250 dB Fiber: I-VH 2G 50/1250µ OM4 Jacket: LSZH, Ø2 mm Application: up to 40 Gbps / 125... 
149,00 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 150m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/1250µ Multimode, UPC, 850 nm, 250 dB/0.250 dB Fiber: I-VH 2G 50/1250µ OM4 Jacket: LSZH, Ø2 mm Application: up to 40 Gbps / 125... 
179,00 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 200m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/1250µ Multimode, UPC, 850 nm, 250 dB/0.250 dB Fiber: I-VH 2G 50/1250µ OM4 Jacket: LSZH, Ø2 mm Application: up to 40 Gbps / 125... 
219,00 €
Logilink Optinen Kuitukaapeli 50/125µ, LC-LC multimode, 250m
Verkkokaupan tuote Duplex Jumper 50/1250µ Multimode, UPC, 850 nm, 250 dB/0.250 dB Fiber: I-VH 2G 50/1250µ OM4 Jacket: LSZH, Ø2 mm Application: up to 40 Gbps / 125... 
269,00 €
tech
Paytrail