Varaosahaku >

TUOTTEET

Teollisuus/Medical tuotteet

Etusivu > Teollisuus/Medical tuotteet

Delock
DIN kisko alumiini 35 x 7.5 mm (25 cm)
DIN kisko alumiinista 25 cm
Asennuskisko DIN
Laitteiden ja modulien kiinnitykseen Description This DIN rail by... 
2,50 €
DIN kisko alumiini 35 x 7.5 mm (50 cm)
Alumiininen DIN asennuskisko 50 cm modulien kiinnitykseen Description This DIN rail by Delock can be used to mounting different electronic devices and components.
2,80 €
Delock
DIN kisko alumiini 35 x 7.5 mm (100 cm)
DIN asennuskisko 100 cm modulien ja laitteiden kiinnitykseen
DIN kisko 35mm Description This DIN rail by Delock can be used to mounting different electronic... 
5,00 €
Delock
DIN kisko alumiini 35 x 15 mm (25 cm)
DIN asennuskisko, pituus 25 cm Description This DIN rail by Delock can be used to mounting different electronic devices and components.
2,50 €
Delock
DIN kisko alumiini 35 x 15 mm (50 cm)
DIN asennuskisko, alumiinia, pituus 50 cm
Modulien kiinnitykseen DIN kisko Description This DIN rail by Delock can be used to mounting different electronic... 
3,50 €
Delock
DIN kisko alumiini 35 x 15 mm (100 cm)
DIN asennuskisko erilaisille moduleille ja virtalähteille, pituus100 cm
DIN kisko, alumiinia Description This... 
6,40 €
Delock
DIN kisko 35 x 15 mm (25 cm) alumiini
Alumiinista valmistettu DIN kisko 25 cm Description This DIN rail by Delock can be used to mounting different electronic devices and components.
2,50 €
Delock
DIN kisko 35 x 15 mm (50 cm) Alumiini
Alumiinista valmistettu DIN kisko 50 cm
50 cm DIN asennuskisko Description This DIN rail by Delock can be used to mounting different electronic devices... 
3,70 €
Delock
DIN kisko 35 x 15 mm (100 cm) Alumiini
DIN asennuskisko 100 cm, alumiinia
DIN kisko alumiinista 100 cm Description This DIN rail by Delock can be used to mounting different electronic devices... 
6,50 €
Delock
Ulkoinen teollisuus Hub 4 x USB 3.0 Type-A, 15 kV ESD suojaus DIN kiskoon
Sopii asennattavaksi 35mm DIN kiskoon
Mukana asennustarvikkeet ja USB A-B kaapeli Description This solid industry capable USB hub by Delock can be... 
92,00 €
Delock
Ulkoinen teollisuus Hub 7 x USB 3.0 Type-A, 15 kV ESD suojaus DIN kiskoon
DIN asennuskiskoon 35mm
Mukana tarvikkeet ja USB A-B kaapeli Description This solid industry capable USB hub by Delock can be connected to a computer... 
148,00 €
Delock
Ulkoinen teollisuus Hub 10 x USB 3.0 Type-A, 20 kV ESD protection DIN kiskoon
Asennus 35mm DIN kiskoon
USB Hub DIN asennuskiskoon
Mukana tarvikkeet ja USB A-B kaapeli Description This solid... 
211,00 €
Delock
Gigabit Ethernet kytkin 4 Port + 1 SFP, DIN kiskoasennus
Gigabit switch 4 porttia
Asennus DIN kiskoon tai seinään
1 kpl SFP paikka Description This Gigabit Ethernet... 
177,00 €
Delock
Gigabit Ethernet kytkin 4 Port PoE + 1 SFP, DIN kiskoasennus
Gigabit PoE-kytkin 4 porttia
Asennus DIN kiskoon tai seinään Description This Gigabit Ethernet Switch by Delock can be... 
236,00 €
Delock Keystone kytkentäpaneeli 12 Port harmaa
Kiinnitys mahdollista myös DIN kiskoon
Saatavana myös mustana. Sama hinta. Description This patch panel by Delock can be used as a junction box on... 
12,30 €
Delock Keystone kytkentäpaneeli 8 Port harmaa
Kiinnitys kätevästi myös DIN kiskoon Saatavana myös mustana. Kysy tilatessa. Description This patch panel by Delock can be used as a junction box on the wall or in enclosures. Additionally, clips for... 
11,90 €
Delock
Optisille kuitukaapeleille kytkentäboxi DIN kiskoon 4 x SC Simplex tai LC Duplex
Kytkentäboxi asennetaan 35mm DIN kiskoon Description This fiber optical junction box by Delock can accommodate up to four... 
7,60 €
Delock
Optisille kuitukaapeleille kytkentäboxi DIN kiskoon 4 x SC Simplex tai LC Duplex
Sopii 35mm DIN kiskoille
Mukana ruuvit ja tarvikkeet Description This fiber optical junction box by Delock can... 
7,70 €
Delock
Optisille kuitukaapeleille kytkentäboxi DIN kiskoon 2 x SC Simplex tai LC Duplex
Kiinnitetään 35mm DIN kiskoon Description This fiber optic junction box by Delock can accommodate up to two SC Simplex or... 
4,80 €
LogiLink
Digitaalinen aikakytkin DIN-kiskoille
Digitaalinen aikakytkin DIN-kiskoille
LogiLinkin DIN-Rail-aikakytkimillä voit ohjata mitä tahansa sähköasennusta, kuten... 
14,90 €
LogiLink
FTTH-liitäntäkotelo, 4 porttia, valkoinen
FTTH-pinta-asennuskotelo on suunniteltu esimerkiksi kuitu kotiin tai kuitu työpöydälle. Se sopii täydellisesti asuin- ja... 
9,90 €
Delock
Riviliitin adapteri 2 pin 5mm - RCA uros
Riviliitin 2 pin 5mm - RCA uros adapteri
This RCA to Terminal Block adapter is made for special industrial application e.g. for connecting single wires... 
3,90 €
Delock
Riviliitin adapteri 8 pin 3.50mm - RJ45 uros
RJ45 uros - riviliitin 8 pin 3.50mm Description
This RJ45 to Terminal Block adapter is made for special industrial... 
5,90 €
Delock
Riviliitin adapteri 16 pin 3.81mm - VGA naaras
Riviliitin adapteri VGA naaras
Riviliitin 16 PIN 3.81mm

Description
This... 
7,50 €
Delock
Riviliitin adapteri 16 pin 3.81mm - VGA naaras
VGA naaras riviliitin adapteri
16 pin 3.81mm

Description
This VGA... 
7,50 €
Delock
Riviliitin adapteri 2 pin 5.00mm - RCA naaras
RCA naaras riviliitinadapteri
2 pin 5.00mm
This RCA to Terminal Block adapter is made for special industrial application... 
5,10 €
Delock
Riviliitin adapteri 10 pin 3.81mm - USB 3.0 Type-A  naaras
Riviliitin 10 pin 3.81mm -
USB 3.0 Type-A  naaras

This terminal block adapter... 
8,50 €
tech
Paytrail